Метод за напълно начинаещи

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
За първи път ще се опитам да го направя и честно казано е страшно, познанията ми по химия са малко или никакви и все още не съм сигурен коя рецепта да използвам, наистина ще съм благодарен за помощ в три теми:

- Обща химия, не знам за книги или видеоклипове, които биха могли да ми помогнат, тъй като обикновено не съм човек, който се задълбочава в химията, така че всичко за начало би било чудесно, дори не мога да започна да разбирам как тези реакции дават тези резултати и кои химикали мога да заменя с други или да синтезирам сам...

- Рецепта за метамфетамин, Първоначално обмислях да използвам ефедрин, извлечен от хапчета за него(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), но намерението ми не е да го използвам, а по-скоро да видя дали е възможно да спечеля в бъдеще(познавам няколко души, които се занимават с това), а и като гледам необходимото количество Ефедрин ме накара да се откажа от него, ще ми струва около 20~30 долара, за да се сдобия с един грам Ефедрин(използвам хапчета, другите рецепти за Ефедрин ми се струват 100% недостъпни и напълно неразбираеми.), а и как ще купя стотици кутии с лекарства без рецепта, без да повдигна вежда, има ли друга рецепта, която е възможна за една много нова(и бедна) лаборатория, но която може да бъде мащабирана и за партиди с тегло ~100 г. Това не е ли твърде много?

- Химикали и оборудване, много съм предпазлив да се доверя на когото и да било, за да ми продаде химикали за производство на наркотици, има ли някакви търговци на химикали в Южна Америка, на които може да се има доверие? и накрая колбите и всичко останало е малко прекалено скъпо за сега, мога ли да си направя сам пътя към производството на наркотици? има ли някакви ръководства за това?

още веднъж повтарям, че това ще бъде първият ми опит и е страшно, всяка помощ е ценна, благодаря предварително.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P meth има видеоклип на уебсайта. Направете си проучване как да си набавите необходимите неща, за да направите сами P2P, и го направете. Шейкънбейк, редукция на бреза и RED P/Iodine са все методи, при които се използва ефедрин. Методът, при който не се изисква почти никакво оборудване, е Shakenbake. Просто си вземете една здрава бутилка няколко хапчета пфед, литиеви батерии, метанол, стартерна течност (диетилов етер), сода каустик, амониев нитрат и малко сярна киселина (над 90%) и отгледайте няколко топки, които да задържат налягането в бутилката. Това е почти всичко
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
ще го разгледам, благодаря ви
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Само за образователни цели и за да не изгори блокът около вас... Вземете прозрачна бутилка от сода, пластмасова с капак. Почистете и подсушете добре. Всяка вода или влага, попаднала върху лития, ще бъде проблем. Човек може да вземе равни части псевдо, луга и гранулирания материал от моментална студена преса. Отново, не разваляйте опаковката с вода вътре. И бъдете сигурни, че това е амонячен нитрат. Това ще каже човек на торбичката на активните вещества. Един пич ще сложи натрошените хапчета и амонячния нитрат в бутилката и ще добави към нея чаша и половина лагерно гориво "Колман" или какъвто и да е материал на основата на нафта. На един пич му трябват клещи и комплект режещи ножчета. Хванете литиева батерия АА в основата с клещи и започнете да отлепвате металната обвивка от мястото около батерията. Ще стане топло, не се притеснявайте. Отлепете го до половината и след това с помощта на пръстите си издърпайте ролката пластмаса отвътре и я развийте. Ще има два слоя пластмаса, покрити с тъмен материал, нещо като метал, и още едно тънко парче в центъра, което става по-тъмно и топло. Това средно парче е литият. Накъсайте го на парчета с размер 1" и го поставете в бутилката. Бързо. Човек ще иска да направи по една батерия в кутия. Добавете лугата последна и поставете плътно капачката. Не прекалено плътно. След това започнете да разклащате. В зависимост от условията може да започне да реагира веднага или да отнеме известно време. Бутилката ще се затопли и ще се напълни с газове. Когато почувствате, че е на път да се пръсне, разхлабете капачката внимателно и бавно, далеч от лицето на някого. Ще се появи много силна миризма на амоняк, която може да навреди, ако попадне в очите или белите дробове. Продължавайте да повтаряте, като постоянно разклащате енергично, докато се охлади и не остане никакво налягане. Прелейте течността във филтри и чаша. В друго помещение използвайте кана от 2 литра и измийте н изсушете. Направете дупка в капачката, достатъчно голяма, за да вкарате в нея тънка тръбичка с дължина около 2 фута. Вкарайте я на около един сантиметър. Сложете чаша сол в бутилката, а след това 2 супени лъжици сярна киселина в бутилката. Не използвайте лъжица... Поставете капака. Бързо. От къщата ще започне да излиза дим. Пъхнете маркуча в течността от другата бутилка и завъртете. Когато приключите, поставете съдържанието във филтъра и отстранете бялото вещество. Притиснете с твърда книга или каквото и да е друго, разгънете и оставете да изсъхне. Изсипете върху него студен етилов алкохол или ацетон и отново натиснете. Разгънете и оставете да изсъхне. Готово
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Вероятно ще ви е необходимо известно време ( Една година), преди да се опитате да го направите. Някога не разбираха физиологията Затова пробиваха дупки в главите на хората, за да изпускат налягането. Не е много вероятно да успеете, без да знаете как работи. Просто се опитвам да ви спестя малко пари/пръсти
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Да, разбирам, че първо ще трябва да проуча много неща, и благодаря, че взехте предвид моята безопасност, аз обаче съм в недоумение откъде да започна дори да се опитвам да го разбера, нямам никакви официални познания по химия и не знам откъде да започна, освен това всичко тук, в Южна Америка, е толкова скъпо, че ме побиват тръпки само като гледам цялото лабораторно оборудване. Имате ли някакви книги, които бихте могли да ми препоръчате? уроците или видеоклиповете също вършат работа, благодаря.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chemistry Libre е гледка, която съм използвал, за да науча основни понятия от химията, но има 100 други, които ще ви научат на същото. когато става въпрос за метамфетамин Конкретно има само няколко основни реакции, които ще ви помогнат и имат имена, които можете да разгледате, за да получите обща представа. реакция на редукция/окисление е 20 начина. Аминирането е още 10. Изключително популярни са редукцията, подобна на бреза, и Левкарт. литий И Амонякът е бреза, както и Алуминиевата амалгама И фосфорната / йодната или хидроенергийната киселина. Този линк трябва да ви забавлява за известно време https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
и когато имате въпрос, този вероятно има отговор. Използвайте търсачката
там има достатъчно информация, за да ви държи в течение поне 6 месеца (не знам защо се казва, че разрешават бисквитките, но не предлагам да разрешавате Jack shit
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ще го разгледам, много ви благодаря
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Няколко други указания: Когато дегазирате бутилката, винаги я дръжте в изправено положение. Не искате да я държите под какъвто и да е ъгъл, тъй като в бутилката няма кислород. Ако видите, че парчета литий се запалват вътре в горивото, когато докоснат долния слой, това би трябвало да е наред. Тъй като в бутилката няма кислород, нищо не може да се случи.
В интернет има видеоклип, в който някакъв тъп правителствен човек в пълен хазартен костюм се взривява на пътя, защото е наклонил бутилката, когато я е изпускал. Той пуснал въздух в реакцията и дал на лития кислород, за да запали горивото. Умопомрачително глупав така наречен професионалист.
Но целта е литият да реагира (да се разтопи) с атмосферата на амоняка, за да се образуват малки кълба "течен литий", така че налягането е задължително. След това тези топчета са в състояние да намалят псевдоефедрина.
Има и видео на това в интернет, но без звук. Просто някакъв човек дъвче дъвка и показва на всички полицаи как се прави. Той върши доста добра работа, като запазва хладнокръвие, дори когато почти се взривява, защото не може да освободи налягането. Но той го прави и всичко минава добре. Има и друго видео, в което някакъв човек се разхожда в гората и го прави с VICE, мисля, и едно забавно видео, в което някаква гимназистка го прави, а репортерът я пита дали би яла литиеви батерии.
А и не използвайте повторно бутилки за реакция. Те ще се повредят, ако се използват повторно. Така че най-добре е да я използвате веднъж и да си вземете нова.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Един съвет... Не пазете НИЩО, използвано в този метод. Корпуси на батерии, бутилки, маркучи и не изхвърляйте тези неща на боклука или край пътя. Когато бутилката се разпадне, в нея ще навлезе вода и ще възникне запалване. Изгаряйте всичко във варел или кофа от 5 галона.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Здравейте Търся помощ, тъй като не знам много, но съм добър с ръцете си мога да се сдобия с 1 литър майбер повече от бмк масло исках да знам как да го направя кристален метод големи акции (нямам лаборатория или оборудване, но мога да импровизирам )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Тъй като съм неопитен и , простете за израза, не познавам професиите или, предполагам, основните химически... Би било разумно човек да се придържа към това, което има като инструкции, защото един прах би променил всичко. Добро правило е, че една птица в ръката струва две в храсталака. Човек ще бъде посъветван да премине през експерименталната си фаза, СЛЕД като се е поучил от опита.
Lol... Всички сме били там. Хипотетично казано, разбира се.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Да, първо ще направя проучване, но се опитвам да науча колкото се може повече и да видя каква рецепта ще ми е възможно да направя, без да взривявам тайна лаборатория или да се убивам в процеса, малки стъпки, благодаря за съвета
 
Top