метамфетамин от ефедрин

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Хей, какво става, имам нужда от помощ при производството на метамфетамин от ефедрин Имам химик и готов достъп до ефедрин, просто се нуждая от метод, с който да не включва твърде много сложни прекурсори. Мога да се сдобия с ефедрин, както казах, и с луга, но не съм сигурен за червения фосфор. Можете ли да ми дадете пряк и прост метод за готвене, така че да го покажа на моя химик. Благодаря ви!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Използвайте синтез в едно гърне с амониев нитрат (от торове или студени опаковки), литий (от батерии), HCl от железарията, етер от стартова течност и препарат за почистване на канали. Проверете "метода на разклащане и печене". Но ако наистина разполагате с химик, той би трябвало да може сам да открие най-добрия начин. Или може би той е "химик"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Мога ли да използвам чист ефедрин този, който фармацевтичните компании използват вместо псевдоефедрин. Също така знаете ли какъв е добивът по метода с един съд, добър ли е. Знам, че обикновеният добив е около 0,69
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ефедрин или псевдоефедрин няма значение. Добивът винаги зависи от уменията на химика.
 
Top