Meth Synth : има ли алтернативи на h3po2 или на червения фосфор, които са недостижими

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
МОЛЯ, има ли някакви алтернативи на h3po2 или на червения фосфор, те са недостъпни в моята страна, някой да помогне
Имам йодни кристали / Naoh / хидриодна киселина / Hcl / eveeeeryyything имам достъп до всичко, освен тези две моля някой да помогне
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Можете да използвате алуминиев фосфид (AlP), но това може да доведе до отделяне на токсичен фосфинов газ. Правете това навън или в аспиратор и носете противогаз и други неща. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Алуминиево фолио е използвано за превръщане на етанол в етил йодид, но не и в етан. Йодът и червеният фосфор могат да превърнат етанола в етан. Алуминиевият фосфид съдържа фосфор.

Ето как норефедринът се редуцира до декстроамфетамин.
Orp7lDPkS4


Алуминиевият фосфид не е шега. Вдишайте фосфиновия газ и сте мъртви.
JHlYWQgeDq


Токсичен фосфинов газ.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
как да процедирам, моля, съотношения на псевдофед и йод и алуминиев фосфат и време за рефлукс и топлина, моля
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Не е алуминиев фосфат AlPO4. Алуминиев фосфид AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
и може да замени червения фосфор ? в хидродинамичната редукция ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
има ли някаква помощ тук
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Здравейте някаква помощ моля има ли начин да го направя без червен фосфор моля момчета имам само i2 (лабораторна оценка) и hi (57%) моля за всякаква помощ има ли някаква алтернатива на червения фосфор, защото мога да намеря h3po2 ( хипокиселината ) има ли друга киселина, която може да помогне ?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Нямате достъп до мачове във вашия район? Пораждащите се подложки са добър източник
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
има, но не може да се мащабира, тъй като отнема много време, тъй като той кутиите за мачове в моята страна са рядкост за намиране ..аз нямам проблем с псев или ефидрин хапчета или хидриодна киселина или йод кристали единственият ми проблем е red.p и хипо
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Има и други начини за получаването му, които забелязах тук. Можете да попитате някой от експертите тук в лично съобщение
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Получете Алуминиев фосфид. Уверете се, че колбата е пълна с аргон за инертна атмосфера. Можете да комбинирате йод (I2), хидроедна киселина (HI) и алуминиев фосфид (AlP) и аргонова атмосфера (Ar) и вашия ефедрин или норефедрин да редуцирате до декстрометамфетамин или декстроамфетамин и може би да добавите разтворител хексан (течност за запалки от дървени въглища или къмпинг гориво на Колман).

Алуминиев фосфид (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ако разполагате с хидройодната киселина, това е всичко, от което се нуждаете, за да редуцирате ефедрин/псевдо в метамфетамин. Просто рефлуксирате хидройодната киселина и ефедрина в продължение на няколко часа.
Реакцията с хипофосфорна киселина/червен фосфор и йод просто прави хидиойодната киселина.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
сигурен ли си в това ? защото някъде четох, че червеният фосфор също е необходим, за да се поддържа реакцията не ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Съдържанието на червено р или фосфор яде йод, а водородната киселина е продукт, заедно с (мисля?) някакви неща, които се рециклират (хипо?), фосгенов газ и малко вода?
Не е необходимо да се прави метамфетамин, ако вече имате HI (хидриодна киселина), но тя се рециклира и продължава да реагира с всеки йод, докато не се изчерпи. Ето защо можете да запазите червеното р и да го използвате за няколко готвения, преди да стане неактивно (или поне така са ми казвали). Никога не съм чувала някой да може да запази хипото за друга употреба, така че не съм сигурна за това. Червеното р обикновено се филтрира от разтвора след реакцията с ЕП/СПЕ и всеки останал йод се неутрализира с натриев тиосулфат, преди да се превърне в HCl.

Не знам точния механизъм и не ми се иска да го търся повече.... Не съм виждал твърде много информация за това, защото това е "остарял" метод и никой вече не може да се занимава с него, така че не съм сигурен точно дали червеното р ще регенерира хидриодната киселина, след като е използвано за редуциране на EP/PSE или на място, или може да се използва само за реакция с йод за получаване на хидриодна киселина. Може би някой, който наистина знае и може да го обясни, ще ни услужи...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Благодаря, че мина известно време, откакто публикувах въпроса си, но няма експерти тук, които да отговорят, а аз наистина съм в безизходица, също така нямам нищо против да хвърля th Hi, след като го използвам, защото е евтин тук, където живея, така или иначе вие бяхте единственият, който отговори, благодаря ви много, така или иначе
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
сигурен ли си в това ? защото някъде четох, че червеният фосфор също е необходим, за да се поддържа реакцията не ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Да, той е прав. HI 57% ще свърши чудесно работа, трябва обаче да използвате добър излишък от него, концентрацията трябва да остане > 40% през цялото време. Можете да намалите количеството на необходимия HI, като добавите H3PO4 85%+ в хода на реакцията, което ще го дехидратира и ще запази функционалната концентрация на HI висока. Внимавайте, не искате да изтласкате HI навън!
Друг начин е да се произведе HI на място от фосфорна киселина и NaI или KI.
И, разбира се, H3PO3 ще работи много добре като заместител на RP или H3PO2 - необходимо е по-голямо количество от него и по-високи температури, но работи чудесно. H3PO4/NaI или KI се нуждаят от още по-високи температури.
За H3PO3 потърсете доставки за хидропоника или лозарство
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
hi + h3po3 можете ли да предоставите температурата и времето за рефлукс ?
 
Top