Металургични продукти за грижа за кожата

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Метамфетаминът има репутацията на вещество, което прави кожата на хората грозна. Мога да потвърдя това от първа ръка. Освен нормалната хигиена, има ли някой препоръки за средства за защита от въздействието на метамфетамина върху кожата. Омръзна ми да изглеждам като мутант.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
да, наскоро опитах метамфетамин за пръв път и си надрасках шибания врат без никаква причина. лично аз открих, че ми помага да си вържа косата, след което спрях да си бъркам толкова в косата/врата. чух, че пренаталните добавки могат да помогнат за растежа на косата и да подобрят кожата и ноктите, така че може би опитайте това. има и други добри витамини. приемайте добавки и се хранете здравословно и всичко ще е наред.

Ако имате проблеми с късането на кожата си, дръжте ноктите си много къси. сапуните и шампоаните, които използвате, също са от значение. използвайте нежни, най-добре такива за суха/повредена кожа/коса. не забравяйте да останете и хидратирани, както отвътре, така и отвън. нанасяйте лосион, след като се подстрижете, и пийте много вода.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Направили сте прекалено много. Ако можете го измерете н направете 5 мг н продължете оттам нагоре до желания ефект. Аз приемам по 5 мг от време на време. Такива малки количества имат по-малък еф3кт върху тялото ви. Бъдете внимателни. Винаги мисля как мога да сведа до минимум лошите странични ефекти и след това правя малка доза и тръгвам оттам. Също така приемайте мултивитамин или нещо друго преди това. Обичам да се храня, преди да взема каквото и да е лекарство.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Някога бях голям фен на ади, които в основата си бяха пресован метамфетамин. Никога не съм имал проблем с надраскването или брането. При метамфетамините важен аспект, за да се погрижите за себе си, е да спите достатъчно. Когато се пристрастявате, това вероятно е трудно, но случаен потребител, получавайте съня си, когато не използвате
 
Top