Екстракция на метадон хидрохлорид от перорален 1mg/1ml Великобритания

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Опитвам се да извлека/отделя API (активна фармацевтична съставка|) Метадон хидрохлорид от перорален 1mg/1ml.

Там, където се намирам, той представлява зелен на цвят умерено гъст сироп.

Има много компании, които произвеждат подобни продукти с различни съставки.

Няма да назовавам компанията, но това е списъкът с помощните вещества.

Списък на помощните вещества
Пропилен гликолPh. Eur
МетилхидроксибензоатPh. Eur
Пропил хидроксибензоатPh. Eur
Течен малтитолPh. Eur
Карамел Е150
Патентно синьо V (E131)
Пречистена вода


Може ли някой да ми помогне с пълна екстракция в детайли? Имам съвсем елементарен опит, но съм чел много. Купих си някои основни неща - сепарета, вакуумна филтрация, дестилационен апарат и др. И съм щастлив да купя каквото е необходимо, за да направя тази екстракция/сепарация.

Бих бил много благодарен за цялостен процес, но дори и едно добро начало би било много ценно.

Благодаря.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Метадоновият хидрохлорид е под формата на разтворима сол. За разлика от основата на метадона.
Моят екип произвежда метадон и изчиства чрез базата.
Базата има кристален вид, който е неразтворим във вода! Как мога да видя процеса на получаване на метадон от вашия сироп?
Бих разредил 100 ml от вашия сироп във вода (около 800 ml) и бих добавил концентриран разтвор на луга до 11-12 PH.
Охлаждам и филтрирам кристалната утайка.
Бих разтворил кристалната утайка във врящ метанол и бих филтрирал (това, което не се е разтворило, изхвърлете тези неразтворими соли), бих поставил метанола във фризера и бих извлекъл кристалите за един ден. кристалът има форма на основа. За да го превърнете в хидрохлорид ... трябва да разтворите 100 mg основа в 2 ml метанол и да добавите солна киселина до PH 5-6 и да го оставите във фризера. След едно денонощие извадете от фризера и натрошете хидрохлорида - и изплакнете с ледено студен ацетон.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Уау, много благодаря за отговора - това е точно това, което търся от дълго време. Някой, който действителнот знае за какво говори и не дава милиард причини защо това е глупава идея. Просто преки факти и продуктивна информация. Отново ви благодаря.

Когато съм в състояние да опитам това след около седмица или така, аз съм сигурен, че ще имам още няколко въпроса за подробностите на процедурата, надявам се, че все още сте на разположение.

Много благодаря - Diziet.
 
Top