Question Метамфетамин от псевдоефедрин

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Някой, който може да ми помогне с по-подробни обяснения за създаването на този метамфетамин?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Въпрос за създаването на този метамфетамин:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Какво трябва да направя след субстанцията, подобна на нутела, която поставих в маслената баня? трябва ли да извличам какво от нея? (защо трябва да се постави в маслената баня?)
2. не разбирам какво да правя с подобното на нутела вещество (моля, обяснете по-подробно)
3. Как може да се замени толуенът? Може ли да се замени с разредител?
4. Как мога да заменя разделителната фуния?
5. Искам да излязат някои по-големи кристали, какво мога да направя?

Ако знаете за някакъв по-прост метод за създаване на метамфетамин от псевдоефедрин, обяснен стъпка по стъпка, написан без химически термини, защото не ги разбирам
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Ок как може да се кристализира този мет HCI и да се превърне в кристали?
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Добре, знам първата стъпка от извличането на метамфетамин от ефедрин или псевдоефедрин, но във втория пост се учи как да се кристализира този метамфетамин hci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Изпратих ви линкове, можете ли да прочетете сами?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Имам нужда от помощ при производството на метамфетамин от таблетки с псевдоефедрин . Ако eny някой има респект или видео може да го сложи тук или да ми изпрати privte pls .
 
Top