Синтез на метамфетамин от ефедрин или псевдоефедрин

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
В света има много добри лекарства. Нашите любими лекарства. Кокаин, лсд, мдма, 4ммк, гъби...
Но една винаги се е откроявала. От година на година, от век на век.
Наркотикът, който избират бедните и богатите, личен фаворит на Кенеди и Хитлер, както и на Джеси Пинкман...

Негово величество метамфетаминът.


Най-простият синтез на метамфетамин от ефедрин или псевдоефедрин

Понастоящем ефедриновият хидрохлорид се използва главно за медицински цели, като спортно лекарство и като прекурсор за синтез или имитация на амфетамин/метамфетамин на черния пазар. Ако търсите ефедрин, имайте предвид кой източник е по-лесно достъпен във вашия район. В много държави ефедринът е включен в списъка на наркотичните вещества или прекурсорите.
В медицинските препарати ефедриновият хидрохлорид се предлага под формата на воден разтвор, таблетки или сиропи.В днешно време е почти невъзможно да го получите във флакони и ампули, въпреки че е достатъчно чист и лесен за извличане.

По-трудно е да се извлече ефедрин от таблетки или сиропи, тъй като извличането до голяма степен зависи от състава на лекарството и допълнителните съставки, за което ще говорим отделно.Псевдоефедринът или норефедринът могат да се използват като алтернатива на ефедрина за синтез. От псевдоефедрина (PSE) ще се получи метамфетамин, а от норефедрина (фенилпропаноламин, PPA) - амфетамин. Тези два ефедринови аналога често се срещат във ветеринарните лекарства.

Реагенти
Ефедрин / Псевдоефедрин
* Йодникристали
*Червенфосфор
Вода

*Вижте как бързо и лесно да получите йодни кристали и червен фосфор в тази тема:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Оборудване
Реактор: Стандартен стъклен флакон от лекарство: стъклен флакон с разтвор на натриев хлорид за инжекции е добър за тази цел.
Но бъдете внимателни: той обикновено не е направен от топлоустойчиво стъкло и изисква деликатно нагряване, по-добре на солна/пясъчна баня - малка купа или кутийка със сол/пясък, нагрята директно на котлона. За големи количества се препоръчва да се използват съдове с плоско широко дъно.

Апарат зарефлукс. Представлява коркова тапа с поставено в нея парче от стандартна стъклена тръба (пипета) с дължина 6 - 12 cm. Използва се като обратен въздушен охладител за кондензиране на водни пари и връщането им обратно в реакционната маса.
Използването на ROMIN тапа е нежелателно, тъй като корозията ѝ от йодни пари води до замърсяване на реакционната смес.Идеалният реактор е конична стъклена колба с плоско дъно и стъклена запушалка, към която е запоена тръба (от майстор стъклар). Ако няма нищо подходящо, устройството за рефлукс може да се направи от пипета, като за целта се отстрани гумената лента от нея, в гумената капачка на флакона се направи дупка с диаметър, равен на диаметъра на пипетата, и се залепи така, че да стои вертикално с тънкия си край надолу. Можете да направите тапата и от гумено бутало на спринцовка с подходящ диаметър. Само че гумените тапи корозират по-бързо.Някои използват два рефлуксни апарата в готварницата - в самия край на реакцията, когато йодът вече е с пълна сила, сменете апарата, или по-скоро капачката с рефлукса, с по-широка.


Нагревателно оборудване:
Стандартният уред е ютия.Подметката е нагоре и това е всичко. Използват се също електрическа печка и солна баня (кутия със сол, поставена на газ). Когато използвате солна баня, трябва да помните, че тя има голяма топлинна инерция, т.е. ако намалите огъня, това няма да се отрази бързо на реакцията. Но всички кухненски химици обичат ютиите - топлината е постоянна, а деленията на ютията (нажежаването) са много подходящи за процеса.

Освен това ще ви трябват
Везни със стъпка 0,05 г или по-малко
Спринцовки с различен размер
Игла за спринцовки с диаметър 0,8 mm





Предписание:

ЗАПОМНЕТЕ, че не можете да направите това на око, трябва да следвате точните пропорции! При мащабиране използвайте термоустойчива стъклена бутилка!
За 1 g ефедрин или аналог са ви необходими около 10 ml обем на реактора, като реакторът е съобразен с обема на реагентите.

Претегляне и пропорции:1 g
кристален йод и 0,35 g червен фосфор за 1 g ефедрин или псевдоефедрин. Първо се претеглят ефедринът и червеният фосфор, изсипват се върху хартия и с нож се смесват прахът и червеният фосфор в равномерна розова маса и се изсипват във флакон/бутилка, запечатват се с тапа (не с рефлуксния уред!).

Флаконът със затворен капак със сместа от прах/червен фосфор се загрява малко, понякога се поставя до горяща крушка (настолна лампа) - те не реагират, а без въздух и не се окисляват. В това време претеглете йода, изсипете го в тежка хартия, бързо смачкайте кристалите с нещо тежко.

Йодът е много активен реагент с остра, специфична миризма. Той оставя следи и изгаряния по кожата и разяжда предметите, работете с него само с ръкавици и внимателно!

В този момент: електрическа печка на 1 котлон, спринцовка с диаметър на иглата 0,8 mm с вода наблизо, рефлуксен уред чист и сух. Отваряте топъл (не горещ!!!) флакон, изсипвате йод в него парче по парче: малко - разклащате/разбърквате, малко повече, но го правете бързо, в противен случай реакцията ще започне по-рано, отколкото искате.Изсипете всичко, запушете го, вземете флакона в топлата си длан, загрейте го с ръка, задръжте запушалката с палеца си, но не натискайте силно.Разклатете флакона, така че прахът вътре да се събере в нещо като равномерно оцветена тъмнокафяво-бургундска топка. Понякога йодните изпарения повдигат запушалката под пръста ви и правят "пф". След като топчето се е търкулнало - БЪРЗО: налейте първите капки вода, можете да погребете реакцията със солна киселина вместо с вода, тя създава киселинна среда и реакцията протича по-добре, като поставите плътно рефлукса и поставите на котлона.
ВОДАТА ТРЯБВА ДА СЕ КАПВА от осмата игла по ЕДНА капка на 0,1 г ефедрин или аналог! За предпочитане е да е топла, но НЕ и гореща.

Ура, реакцията се засилва! Затопляне. Не можете да откъснете очи от флакона.Трябва ви добро осветление. Без течение - прозорците до печката са затворени! Налейте вода и загрейте малко - разклатете, загрейте още малко, разклатете още малко, докато се получи равномерно разтворена течност.

Ако останат бучки, които не са накиснати, не са разтворени - добавете още малко вода.Загрявате го. Образуват се сребърни мехурчета. През цялото време - на всеки 10-15 секунди повдигате с пръсти ръба на флакона и разклащате. Течността издава звук "шшш". След кратко време течността трябва да започне рязко да се покачва (ако не се покачва, не се притеснявайте, а ако се покачва, продължете).Повдигнете, разклатете и добавете 2-3 капки вода. Продължете по същия начин.За ВОДАТА: във всеки момент можете да поставите капка върху вътрешната стена на рефлуксното устройство (в тръбата) - капката ще виси над течността, сместа сама ще я поеме, когато е необходимо. Но не злоупотребявайте с водата. Разклащайте постоянно, така че течността да се плъзне по стените, но да не достигне до рефлуксното устройство.Наблюдавайте светлината за цвета на стените, преди течността да потъне - оранжевата отливка показва, че все още има йод.Но целият йод трябва да излезе. Може да се окаже, че йодът все още се вижда по стените, но реакцията се е забавила, димът е слаб, усеща се, че гори.В този случай отворете рязко рефлукса, добавете 0,05 - 0,1 g червен фосфор на 1 g йод, разклатете, затворете рефлукса, добавете вода капка по капка, докато разтворът стане течен. Това се случва рядко. Към края на реакцията йодът може да излезе по-силно, като тръба. А течността може да се издигне рязко нагоре. Миризмата е химическа, но не на йод. Йодът вече не се появява. Течността най-накрая се е спуснала надолу. Мехурчетата са малки.Свалете реактора от котлона. Отстранете рефлукса.

Приближавате флакона до устата си и издухвате дима (можете да направите това под аспиратора), докато спре.Понякога изобщо няма дим. Не се изплювайте върху него!!! Бързо, със силна струя вода на 1 г ефедрин = 10 мл от спринцовката. Затваряте я с чиста капачка, като я притискате с пръст. Разклатете я добре. Течността става по-лека и отработеният фосфор изплува нагоре. Разклатете го.

Изваждате купа с натрошен лед от фризера и след като флаконът е студен, поставяте половината от него в леда. Изчакайте три минути. Увийте слой памук върху иглата 8*, слой тоалетна хартия (бяла!) и още памук (за да направите нещо като филтър).

Изберете разтвор, изсипете го в чист флакон, течността трябва да е прозрачна, със зеленикаво-жълт флуоресцентен цвят (не мътна, не розова).Ако е малко оранжева, това е карбид, целият йод не е излязъл. Това не е голям проблем.

Алкализиране:

Потопете индикаторната хартия в течността - тя ще стане червена - разтворът е киселинен. В стъклена чаша алкализирате със сода за хляб (или 30% разтвор на луга), като разбърквате с бутало на спринцовката разтвора. Отначало съска много, след това по-малко... Не слагайте много сода за хляб/лайка наведнъж! По-бавно е по-добре!
Когато содата спре да шумоли на повърхността на разтвора. Когато едно зрънце сода започне да пада на дъното на флакона, това е достатъчно.
Индикаторът е зеленикаво-жълтеникав, без син цвят (pH~8-9) (Синият цвят означава твърде алкален.)


Екстракция:

След като разтворът е станал алкален, е необходимо да се екстрахира метамфетаминовата основа с 50 ml толуол. За всеки 1 g ефедрин, добавен към реакцията, се измерват 5 ml толуол. За да направите това, добавете толуол към алкалния разтвор. Разклатете добре.Оставете сместа да се раздели на две фракции. Горният органичен слой се изтегля внимателно със спринцовка, така че нито една капка от долната водна фракция да не попадне в маслото на метамфетамина.Дехидратирането на екстракта се извършва върху калциниран натриев сулфат.Калцинираният натриев сулфат в количество, равно на 5 % от теглото на екстракта, се поставя в херметически затворен съд и се инкубира за 8 часа. След това екстрактът (метамфетаминово масло) се филтрира.

Подкиселяване:

Метамфетаминовият хидрохлорид е много чувствителен към вода и няма да кристализира, ако се подкисели с воден разтвор на солна киселина. Солната киселина образува слой под толуола и метамфетаминът се разтваря в него. За да се изсуши метамфетаминът, водата трябва да се отстрани.Ето защо за подкиселяване по-често се използва газът HCL (за да го получите, вижте този линк http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/

Започнете да обгазявате екстракта с HCl газ и проверете pH с индикатори. Когато се достигне рН=6, подкисляването се спира и продуктът се съхранява във фризера, докато не изпадне утайка. Утайката се филтрира през хартиен филтър и се изсушава на въздух. Това е всичко.


Вече имате метамфетамин с добро качество.Доволен ли си сега?
Да!Наука, кучко!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Хипофосфорна киселина йоден път ни най-лесния начин този метод е остарял
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Господине, каква е оптималната температура и време на рефлукс при използването на - хипофосфорна киселина - йод - ефедрин? Необходими ли са 8-10 часа? Може ли добавянето на червен фосфор да ускори времето на реакцията?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
След приключване на реакцията крайният продукт (метамфетаминов хидрохлорид) има мирис на гума при опарване. Какъв вид е този примес?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Някой от вас може ли да ми продаде видеоклип, показващ как се прави метамфетамин с йод и псевдоефедрин? Искам да е видеоклип на професионалист, а не като видеоклипа, който показва плешив човек, защото виждам, че не е перфектна работа.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравей, приятелю, имам сделка за теб. Някога произвеждах с тази техника и си мислех колко хубаво беше това нещо и реших да направя малка партида. Току-що започнах да определям цените на химикалите. Помислих си, че след като така или иначе щеше да получиш кристали червен фосфор и йод за твоя готвач, и след като предложи да платиш за качествено демонстрационно видео... Ако предоставите само червения фосфор и йода за редукцията, аз ще осигуря псевдоефедрина и ще ви направя инструктивно видео не само на синтеза, но и на различни начини за извличане на псевдоефедрина от студени таблетки, получаване на йодни кристали от йодна тинктура, напълно импровизирани стъкленици и т.н. Какво мислите? Бих могъл да се справя само с 3,5 грама червено и 10 грама йод, това ще направи 10 грама партида метамфетамин. Какво мислите вие?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте Macrocamora просто прочетох вашия пост Аз съм в нужда от видео, както и и аз имам това, което трябва да д видеото. Имам йодни кристали и чисто червено в джоба си в момента. Опитах се през последната година да готвя успешно и дори имах приятели, които ми казаха, че могат да готвят, опитаха и никога не успяха Похарчих много $ и получих гадно от него. Как бихте искали да направите това? Намираш ли се в САЩ? Аз съм мотивиран и ми омръзна да пуша тази мексиканска гадост, която не прави нищо за мен. Свържете се с мен възможно най-скоро, аз съм толкова относителна, колкото те получават, че съм била в играта от средата на 80-те години и пропускам истинското гадно.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, че това беше предназначено за PesudoMicroGravity, а не за Macrocamora
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Има публикуван PDF dx41flatline, който е литиеви батерии и амониев нитрат от моментни студени опаковки в поп кана. Ако някой го актуализира, за да използва актуален амониев йон, би било
1. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
2. Най-лесният метод

Ще ви дам линк, ако вие или някой може да го разработи. Изтеглено е от този сайт
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Никога не съм получавал същото качество на метамфетамин, използвайки редуциране на бреза самһттр://.... Дори не е близо! И защо смятате, че този синтез е по-лесен от редукцията на ефендрина с хидратна киселина, създадена in-situ, при използване на пътя на червения фосфор/йод? Защото на практика можеш да хвърлиш цели хапчета в буркана заедно с другите съставки, без да рафинираш ефедрина преди това? Защото, честно казано, дори когато правя редукция на бреза, започвам с чист ефедрин. Според собствения ми опит поставянето на всички тези буфери в реакцията само води до нуждата от повече прекурсори за завършване на редукцията/реакцията.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Най-вече защото реактивите са по-лесни за получаване, без да повдигат вежди. Поне там, където съм аз. Никога през моите 45 години не съм виждал бутилка йод в нечия къща. Нито един път, така че ако го направех, щеше да привлече вниманието ми. Сигурен съм, че знаете колко е трудно да се сдобиете с фосфор, трябва да го изстържете от мачбук, има малко други места, от които да го получите. Литият е най-силният редуктор, следван от магнезия, цинка и натрия... лодидите са далеч надолу в списъка
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравей, китара, съжалявам, не съм влизал тук от известно време. Аз съм в Щатите. Може би ще успеем да измислим нещо. Между другото, никога не съм се интересувал от метамфетамините, които правех с помощта на редукция на бреза (метод Shake & Bake)като този, който Фрит Бюхнер описва по-горе. Казахте, че искате доброто старо нещо, нали? Определено мога да ти помогна с това, ако се интересуваш. Потърси ме, приятелю! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Хей, така ли да комуникирам с вас чрез този поглед или електронна поща или как точно. Не съм в течение на най-новите начини за дискретност онлайн. Опитах адреса, който ми дадохте, но изглежда, че не работи за мен, затова се чудя дали има различен начин, по който се свързвате с хората, различен от gmail или каквото и да е. Използвате ли нещо различно, което трябва да използвам, за да мога определено да се свържа с вас
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Какво ще кажете за метода " едно гърне"? Това изглежда най-лесният начин, тъй като просто трябва да смесим псевдоефедрина, амониевия нитрат, етера, литиевия метал, натриевия хидроксид и малко вода наведнъж в бутилка и да я разклащаме до определен момент, в който след това ще филтрираме горния слой и накрая с помощта на газта hcl киселина ще "осолим" (както е в термините на видеото) метамфетамина. Но не съм сигурен за качеството. И може би недостатъкът на този процес е, че може да бъде много опасен по време на разклащането, тъй като включва смъртоносна редукция в бутилката. Започнах да правя списъка от елемента, който споменах по-горе, може би до следващата седмица трябва да получа всички съставки. Но все още очаквам с нетърпение всеки съвет, тъй като това не е моята работа. Моля, поправете ме, ако има някаква липсваща съставка.

Съжалявам, тъй като не пиша в подробности за всяка стъпка. Но съм готов да споделя, ако някой се интересува от това.

Наздраве.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Можете ли да направите тази реакция, хидрогениране под налягане, с миксер или шейкър? без нагряване? направих с шейкър, но работи много бавно, работи ли и с ефедрин?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Какви са измерванията за стойността на 5 грама за метамфетамин
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Имате предвид количеството на необходимите прекурсори? Винаги съм използвал съотношение 1 - 1 - 1/3. Така че, ако ще правите 10 грама за улеснение на математиката, ще са необходими 10 грама Псевдо, 10 грама Йо и 3,3 грама Червено Р. Тогава за конкретния ви въпрос ще са необходими 5 грама Псевдо, 5 грама Йо и 1,61 грама Червено като катализатор. Ако е така, направих тази бърза и мръсна математика в главата си правилно!
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Здравейте, благодаря за ръководството.
Възможно ли е да се използва бял спирт вместо толуол?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Всеки неполярен разтворител ще свърши работа. В зависимост от това дали е по-тежък или по-лек от водата, ще разберете дали при комбинирането му ще бъде над или под слоя Акиас на вашия разтвор. Искате да сте сигурни, че извличате правилния слой!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Съжалявам, исках да кажа: "ВСЕКИ неполярен разтворител, който не се смесва добре с вода, ще работи. Не съм сигурен какво имате предвид под бял спирт, дали имате предвид нещо като "бял газ" или лагерно гориво на Колман, тогава отговорът е да. Не е най-добрият разтворител, тъй като искате да се опитате да изберете такъв, който оставя най-малко остатъци, но определено ще работи.
 
Top