Превръщане на метамфетамин в амфетамин?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Новак съм тук, така че това може да е наистина глупав въпрос. Закупих "амфетамин", но тестовете с реагенти показват наличие на метамфетамин. Ще изпратя проба за изследване, за да получа съотношението между метамфетамин и амфетамин. Разбирам, че амфетаминът е по-безопасен от метамфетамина. Така че възможно ли е да взема тази смес от метамфетамин и амфетамин и да превърна частта с метамфетамин в обикновен амфетамин?

За да поясня защо питам за това, възнамерявам да използвам това само за продуктивност на работа. Не се интересувам от употреба за развлечение.

Благодаря, че отделихте време на глупавия ми въпрос :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Това със сигурност може да бъде направено. Никога не съм обмислял тази идея, така че не знам от главата си, но ще разбера
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Отбелязах около десетина метода от тях, такива, които НЕ изискват труднодостъпни химикали, включващи редуциране в THF за един час и,
"Реактивните условия на N-деметилиране на МА бяха тествани чрез редуване на концентрацията на NaOH или ферицианид. Резултатите показват, че при висока концентрация на NaOH (4M) скоростта на реакцията се забавя, но добивът на АП е по-висок от този при ниска концентрация на NaOH. С помощта на HPLC анализ не беше потвърдено превръщането между d- и ℓ-тип, дори и в среда с висока алкалност на реакцията."

4mol натриев хидроксид
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Амфетаминът е само малко по-безопасен, а метамфетаминът се усеща почти идентично с амфетамина, с изключение, разбира се, на това, че трае по-дълго. Би било непрактично да го превръщате в амфетамин, а и губите доста по този начин. Въпреки това това повдига някои въпроси за това какво всъщност имате и аз изобщо не бих го взел.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Благодарим за вашия принос.
Точно затова ще го подложа на лабораторен тест. Единственият начин да бъда сигурен какво е това.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Следващият въпрос, който трябваше да задам първо, е какъв реагент сте използвали
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Трябваше да уточня! Използвайки комплекта за тестване и ръководството за резултатите от dancesafe, използвах Marquis (цветът показваше наличие на метамфетамин или амфетамин), Simon's (синьото показваше наличие на MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, метилон, NEP или 4-MMC) и Froedhe (без реакция). Най-доброто съвпадение от тях е метамфетамин. Въпреки че сега преглеждам таблицата, трябва да тествам с Lieberman и може би Mandelin, Mecke и Folin, за да бъда допълнително сигурен.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Получих 1 долар за катионин
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Либерман, Манделин, Мекке и Фолин бяха в съответствие с метамфетамин/амфетамин.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Изпробвали ли сте промивки с различни разтворители?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Не, аз буквално нямам никакви познания по химия, освен да гледам NileRed в Youtube и chem 101/102 в колежа lol. Реших, че ще попитам тук, само за да разбера какви възможни варианти може да има, а след това да опитам всеки, който мога безопасно да направя. (С очакването, че няма да имам никакви възможности, които бих могъл безопасно да опитам).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Метамфетаминът не е толкова опасен и е лекарство, отпускано по лекарско предписание в малки дози. Проблемът се съединява при дози за развлечение. Обикновено пуша 20 пъти по-висока от терапевтичната доза, за да се надрусам
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helo do u no how to make amphhetamine speed from the bmk oils (Не знам как да направя амфетамин от маслата от бмк)
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
След като досега съм погълнал до 60 mg от праха, започвам да мисля, че може да е просто предимно пълнител (като кофеин) и почти никакъв метамфетамин/амфетамин. Изпратих проба за лабораторно изследване, така че ще видим след няколко седмици.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Върнаха се резултатите от лабораторните изследвания.
  • Метамфетамин : 2
  • Метилсулфонилметан : 1
За съжаление лабораторията не съобщава за инертни пълнители, така че не мога да проверя предположението си, че в него е имало и пълнител. Честно казано, изненадан съм, че изобщо е имало много метамфетамин. Както и да е, не мисля, че си струва да се опитваме да превърнем мета в обикновен амфетамин. Във всеки случай, благодаря за отговорите, хора.
 
Top