Подробен синтез на метамфетамин чрез ефедрин или псевдоефедрин?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, има ли някой книга или ръководство за това как да се направи метамфетамин по пътя на ефедрина или псевдоефедрина, написано професионално и стъпка по стъпка?

Прочетох книгата "Тайните на производството на метамфетамин" , но търсех нещо по-подробно и ръководство стъпка по стъпка.

Благодаря предварително!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Вече разполагате с чист ефедрин или таблетки, или ви е необходим синтез на ефедрин?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Вече разполагам с 2 кг чист ефедрин и 3 кг псевдоефедрин. Имам нужда от подробно ръководство стъпка по стъпка как да ги превърна в метамфетамин! Може ли някой да помогне?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
За съжаление, моят приятел тук не преподава на никого, дори и да знае, не може да помогне, защото всички лъжат. Не знам, не знам, направете го така, никой не ми го е показал, изведнъж два видеоклипа са червен фосфор, това е лъжа
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте

Прочетох и проверих тази връзка и също така коментирах, но въпросът ми е дали в рецептата има едно и също количество за всички тези 3 различни ефедрина:

1. псевдоефедрин
2. Судоефедрин
3. Ефедрин
( между другото не мога да намеря всички CAS номера) и (как да различа тези 3)

Или нещо ще се промени?
Като например дали става въпрос само за добива накрая в крайния продукт или за качеството или...?

Благодаря ви.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, това е до ефедрин в таблетка. Освен това ще получите смес от изомери на метамфетамин, а не 100% същия изомер като ефедрина.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Добре, благодаря ви, защото искам да поръчам в насипно състояние, а не в таблетки и видях, че те, където 3 различни имена някои прах някои течност, така че исках директно да купя най-добрия и не е имал наистина идея за точната разлика във всички тези 3 опция.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Разполагам и с подробен синтез и мога да ви помогна, ако желаете.
Но откъде имаш толкова много PSE? Искам да си купя малко чисто вещество, но не мога да го намеря никъде.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Успяхте ли да синтезирате успешно, използвайки този маршрут?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Брат ми, обикновено е много трудно да се намери подробно ръководство за синтез. Навсякъде си записвам и най-малката част от информацията. И се опитвам да създам ръководство стъпка по стъпка. Ако успея, ще го добавя тук като писмена форма.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Здравейте.

Приятелю мой, информацията тук не ви ли е достатъчна?

Второ, повечето от хората тук правят най-добрите видеоклипове и най-добрите подробности за производството на много видове лекарства и ги обясняват стъпка по стъпка, а също така предоставят библиотека с много книги вътре за информацията за лекарствата и всичко, което трябва да научите
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Да, информацията тук е достатъчна. Това, което се опитвам да кажа, е, че начинаещите обикновено търсят по-подробна информация. Аз например намирам някои малки бележки под линия от съвсем различни места и ги запазвам в бележките си. Всеки иска да подготви ръководство за себе си, нали? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Добра работа, приятелю, разбирам те.
 
Top