Синтез на меткатинон - имам нужда от помощ

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Здравейте. Потребител съм от 2019 г., рядко пушех трева и рядко ми харесваше, едва това лято открих наркотик, който ми харесва и всички в моя град и околните градове го консумират и ако попитате някого какво е, никой не знае как да каже правилното му име, всички го наричат сол, кристали или сняг.

То събуди любопитството ми след 6 месеца непрекъсната консумация, защото е много добро и от това, което чух, не е направено в не знам каква лаборатория и докарано до нас, а всъщност се прави от няколко души от един град близо до нас от различни продукти химикали, които лесно можеш да си купиш. Така ми хрумна идеята да опитам, амбицирах се и в продължение на 3 месеца продължавах да се опитвам да получавам информация, да намеря лесен синтез и може би име на този наркотик, докато не си казах да опитам с метакатинона, защото ми се струва най-лесен и вече имам това, което ми трябва.

Ето една снимка на това, което се консумира прекомерно в нашия град

Наистина ще се радвам и ви моля, ако някой има търпението да си губи времето с мен, да ми помогне, защото не мога да се откажа, всеки път се провалям, вече загубих малко пари, защото не успях да стигна до продукта накрая, но все пак съм готов да опитам отново и съм се поучил от това, което съм направил досега.

Следвам рецептата тук: https://www.hipforums.com/forum/threads/methcathinone-help.390111/


Е, имам следните съставки:

KMnO4 [калиев перманганат]
Псевдоефедрин HCl - 100 таблетки, всяка от които съдържа 30 mg псевдоефедрин и 200 mg ибупрофен
Изопропилов алкохол
Ацетон

Най-големият проблем, който ми пречи да стигам до края всеки път, е, че процесът отнема около 20 часа, а аз мога да използвам кухнята до 12 часа. Ще подредя някои въпроси.

1. Достатъчни ли са 100 таблетки, всяка от които съдържа само 30 mg псевдоефедрин? Не искам да излезе най-добрият продукт, искам да излезе нещо, което има определен ефект. От това, което разбирам, от 100 таблетки трябва да се получат към 3 грама метатинон?

2. Как мога да се огранича до 12 часа? Може ли някой да ми каже друг процес, ако е необходимо, но да използвам същите съставки? Притеснява ме това, че след като извлека ефедрина и направя калиевия перманганат, трябва да ги държа отделно в 2 бутилки за 4 часа в хладилника и едва след това да ги смеся в друга бутилка и да чакам до 12 часа ... Мога ли да използвам фризера, за да издържа по-малко?

3. Не мога да го получа като в линка, който изпратих като резюме, защото бутилката, в която сложих ефедрин и калиев перманганат за 12 часа, има същия цвят, след като я извадя от хладилника, тъмнолилав цвят. Трябваше да филтрирам още веднъж това, което беше в бутилката, за да остана с напълно прозрачна течност. Това проблем ли е?

4. Използвам ibusinus, който съдържа: Всяка филмирана таблетка съдържа 200 mg ибупрофен, 30 mg псевдоефедринов хидрохлорид и помощни вещества: суперсуха лактоза, царевично нишесте, магнезиев стеарат, талк, микрокристална целулоза, безводен колоиден силициев диоксид, Opadry II Green 85F210052 (частично хидролизиран поливинилов алкохол, титанов диоксид (Е 171), талк, макрогол 3350, хинолиново жълто (Е 104), индиго кармин (Е 132)). Трябва ли все пак да направя както в този линк и да сложа лед върху всички таблетки, така че зеленият слой да слезе?

5. Най-трудната част за мен е, когато трябва да изсипя цялото вещество в топлоустойчив съд и да го сложа във фурната. След 3 часа чакане в тази течност се образува някакъв прах, но той все още не се е изпарил, а аз не мога да оставя тази фурна включена за няколко часа. Може ли да има проблем, ако вместо да го поставя във фурната, го сложа на котлона да ври, за да се изпари? Не е ли това по-бързо?

6. Нямам солна киселина за рН, наистина ли е необходима солна киселина? Не мога ли да се справя без нея? Наистина няма откъде да си взема такова нещо.
 

Attachments

  • 7e6BOCTD4U.jpg
    7e6BOCTD4U.jpg
    489 KB · Views: 414
  • XsIKWQrVEe.png
    XsIKWQrVEe.png
    659.4 KB · Views: 418

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Черупката трябва да се отстрани, по механичен начин. В нея има удължаване на действието на ефедрина, което не ни е необходимо. Да се отървем от нея е химически - трудно.

Ибупрофенът почти не се разтваря във вода. Това ни позволява да отделим ефедриновия хидрохлорид от него сравнително лесно. Смиламе таблетките, извличаме с гореща вода, филтрираме от ибупрофена и другите неразтворими свързващи съставки.

Някои вещества (микрокристална целулоза за експ) могат да се разтворят при силно загряване, но кристализират при охлаждане или филтриране. Малко охлаждане и отново филтриране. В резултат на това се получава воден разтвор основно на ефедрин хидрохлорид, с някои примеси от свързващи вещества.

При по-нататъшната реакция на окисление на алкохол до кетон не съм сигурен в успеха, особено без наличието на киселина допълнително. Можете да пишете на PM, ще се опитам да помогна, ако сте сериозни.
 

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Лошо ли е, ако съхранявам сместа от псевдоефедрин с калиев перманганат във фризера, а не в хладилника? Искам да издържи по-малко, твърде дълго е 8-12 часа, за да го държа в хладилника
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Замразявате воден разтвор в лед с всички последствия от това
 
Top