Методи за синтез на амфетамин

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Търся метод за синтезиране на амфетамин в моята лаборатория. Имам диплома по химия, но почти никакъв опит. Ето защо не знам кой метод за синтез да избера.

Би било полезно, ако някои от вас, които имат опит в тази област, могат да опишат или да посочат методите за синтез, техните предимства и недостатъци, като например: производствена цена, химическа сложност, добив, колко лесно или трудно е да се набавят прекурсори от пазара, колко лесно или трудно е да се получи чист продукт (за мен е важно да се достави качествен продукт, така че да е безопасен за използване от нашите събратя по хума), продължителност и други важни съображения.

Благодаря ви.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
При наличието на реактиви синтезът на амфетамин може да бъде овладян с няколко опита. Като начало бих ви посъветвал да проверите наличието на един от двата реактива, които са подходящи за синтеза. Това са фенилацетон (CAS 103-79-7) или 1-фенил-2-нитропропен (CAS 705-60-2). Ако можете да намерите някой от тях, можете да изберете метод за синтез.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Здравейте, знаете ли стъпка по стъпка синтез от p2p твърде амфетамин необходимите материали и оборудване
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Хей, момче, някой да ми подскаже, че, тези амфетамини могат да бъдат синтезирани от бензилхлорид. Направете го първо в реагент на Гриняр, след това реагирайте с ацеталдехид, бихте могли да получите алкохол. Използвайте амоняк или диметиламин, за да реагирате с него, и ще получите продукта. Не участва вреден метал, не участва и забранен реагент. Само няколко стъпки за проба и може да получите особено чист продукт. Какво мислите за този начин, не съм го пробвал.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, мислех си за тази тема, но това вещество е изключително неприятно (има силна миризма). Споменах този начин тук. Сигурни ли сте, че бензиловият хлорид не е забранен във вашата страна? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Да, сигурен съм, че е наличен в моя район. Що се отнася до силната миризма, може би имаме нужда от аспиратор или маска или нещо подобно. Но за съжаление и етерът, и THF са забранени разтворители тук.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви. Ще проуча повече за този метод.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за допълнителната информация.
 
Top