Метиламин от полиметиламин?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Здравейте на всички, откакто съм във форума и започнах да разглеждам всички синтезатори на наркотици и какви неща изискват те, като химикали и реактиви, придобих навика да разглеждам опаковките на всички почистващи или отпушващи продукти и т.н. Наскоро попаднах на един доста интересен продукт, който служи за антифриз в един супермаркет. На опаковката пишеше, че това е 100% чист полиметиламин, ако това, което пише, е вярно, а в повечето случаи е така, възможно ли е да се обърне процесът на полимеризация или не? Не съм учил много за полимерите и дори не съм сигурен дали е възможна полимеризация на метиламина, както и обратим процес, на всичко, което е полимелизирано.
Съжалявам, ако наименованието е неправилно или има някои правописни грешки! Но химичните наименования са с различни имена тук и не съм сигурен в превода бс на азбуките и т.н.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Предполагам, че не е така. По-правилното наименование на полиметиламина е етаноламин полиметилат, а формулата му е
O98wgd4sL0
която не прилича на нещо, от което може да се получи ефективно CH³NH²
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Не се натъжавайте. Направете малко метиламониев хлорид ( метиламин HCL) от амониев хлорид и формалдехид или таблетки за гориво хексиламин или по някой от няколкото начина.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Хаха, не се притеснявай, просто ми беше интересно. Нямаше да опитам нищо. Проучих малко повече и се опитах да синтезирам P2NP и след това амфетаминит. Но все пак ви благодаря, че го оценявам!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Метиламинът превръща кетоните в катинони (на практика всички) прави амфетамин метамфетамин и още 10 други неща. Това са метил и амин, CH³, свързан с NH². Ако има магия в синтеза на наркотици, то това е метиламинът. Трябват ви само фенил и въглеводородна верига и това са 10 наркотици за начало. Нещо за размисъл
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ик какво е това, но не знаех, че е толкова счупено
 
Top