Синтез на метилон чрез разклащане и печене?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Здравейте, видях синтеза на метилон и той изглежда доста подобен на синтеза на 4mmc, с почти същите стъпки в..

Ако заместя 2B4M с 2-бромо-3',4'-(метилендиокси)пропиофенон, може ли да се получи?

Това е предположение, така че вероятно греша:

1. Сложете 10 g 2-бромо-3',4'-(метилендиокси)пропиофенон и 50 ml DCM и разбърквайте, докато 2B34MP се разтвори
2. Сложете 20ml воден разтвор на М40% и разбърквайте в продължение на 10 минути (колбата трябва да е затворена, за да не излезе газът М40)
3. Разделете двата слоя и запазете долния слой (метилон свободна основа в DCM)
4. За да се отстрани целият метиламин от горния слой, се промива 3,4 пъти с малко дестилирана/деминерализирана вода
5. Вземете 4-5 ml HCl киселина и добавяйте капка по капка, докато pH стане 5-6, и разбърквайте бавно
6. Добавя се 50 ml студен ацетон (чист) и се разбърква още бавно
7. Когато се получи бяло мляко, филтрирайте го с филтърна хартия или парче риза, или друго.
8. Ако метилонът не е достатъчно чист, можете да поставите метилона във филтър или парче риза и да добавите бавно ацетон, за да отстраните останалите примеси

Изглежда добре, но не мисля, че е възможно, не знам дали някой може да ми обясни дали този метод е добър или не?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Като цяло всички катинони изискват един и същ лесен начин и ако започнете синтеза от 52190-28-0 от лабораторен технически клас, няма да имате проблем с адаптирането на синтеза към вашата форма за разклащане и печене, със сигурност някои адаптации като увеличаване на времената и извършване на известна екстракция от водната фаза, тъй като със сигурност някакъв продукт ще се е задържал в нея, но като цяло обяснението ви е правилно и ще работи добре.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Да, може би 10 минути са твърде малко, мисля, че мога да го разбърквам, докато метилоновата свободна база не промени цвета си, мисля, че ще тествам, но не знам къде мога да купя 10-20 г 52190-28-0, видях made-in-china ect, но мисля, че MOQ е 1 кг или smtg, и ако направят проба, данъците за доставка ще бъдат скъпи asf, и не искам да докосвам Brome, аз съм начинаещ, така че съм внимателен и нямам химически неща (очила, колба, кондензатор ....) Както и да е, така че ;)

И как имате този розов цвят на вашия Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Здравей, приятелю, този розов цвят е добавен във фазата на рекристализация чрез добавяне на розов прахообразен оцветител за хранителни цели.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Добавянето на цвят не влияе на качеството на продукта
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
на dcm няма реакция на аминиране за 30 мин.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Моя грешка, не прочетох правилно, това е с NMP, а не с DCM, DCM е за бромирането

Така че при DCM 2 часа са добри**
 
Top