Дозировка на метилфенидат

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Може ли някой да ми помогне с дозировката на метилфенидат? дозата, която ще ме накара да се чувствам високо... прочетох го от една статия, ако риталинът се инжектира интравенозно, всъщност може да доведе до почти високо ниво на кокаин. не знам дали това е вярно, но наистина трябва да знам злоупотребяващата доза и,, би било по-полезно, ако дозата е за интравенозно приложение
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Използването на метилфенидат интравенозно е почти неразумно. Този медикамент се използва главно за лечение на зависимости към психостимуланти и за лечение на СДВХ. Той има много плавна фармакокинетика, която ще сведе до нула възможността за постигане на ефекта на кокаиновото опиянение. Съществуват и технически трудности с подготовката за интравенозно приложение на таблетките под формата на риталин. Много по-рационално е да се използват за интравенозна употреба наркотици като мефедрон, метилон или MDPV с въздействие върху допаминергичните центрове на мозъка. Това ще бъде по-близо до кокаиновото опиянение. Но винаги проверявайте интравенозната доза на този вид наркотици и бъдете внимателни.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
10
Points
3
Не бих препоръчал това, но преди време си инжектирах метилфенидат генерик 20 мг оранжев от Danbury pharmaceuticals. Правех до 7 таблетки в спринцовка от 3 мл след загряване във вода. Огромен мощен прилив, трудно можех да дишам. Беше почти точно като ивичен кокаин, но краткотрайно и комедаунът е гаден. 20-те таблетки на Данбъри имаха най-малко количество буфери, повечето други марки просто се желираха. Бих просто шмъркал, ако има нещо. Бъдете в безопасност!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
257
Reaction score
279
Points
63
Ужасно е! Категорично е забранено таблетната форма да се прилага интравенозно! Запомнете това, моля!
 
Top