Looking for a vendor Метилфенидат

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Здравейте на всички,

Търся доставчик на чисти кристали/прах от метилфенидат.
Не искам хапчета/таблетки/капсули.

Не търся големи количества, само три или четири грама.

Благодаря
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Намерихте ли източник?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Направих го преди векове, не мога да си спомня обаче къде, ще потърся. Донякъде загубих интерес към метилфенидата, защото го използвах, за да помогна на някого да се откаже от кокаина, а се оказа, че смес от амфетамин + мдма върши още по-добра работа...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Благодаря за отговора, cubesquare! Амфи + MDMA са страхотни, но смятам, че фенидатите са по-функционални, когато става въпрос за концентрация и сложни задачи.

Ако знаете добър доставчик на метилфенидат, етилфенидат или изопропилфенидат, моля, уведомете ме. Там, където се намирам, не може да се получи метилфенидат дори с рецепта - няма го в наличност.

Също така, ако знаете за продавач на риталинова киселина, изглежда, че тази общност може да даде добри съвети как да я преобразувам.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Здравейте. Да, това беше, за да се откажа от кокаина.
Аз съм редовен потребител на малки дози амфетамин сулфат.
Само сутрин, под 30 мг. Имам работа, която изисква пълна когнитивна функция и високи нива на концентрация.
За мен метилфенидатът не помогна с нищо тук.
AS работи прекрасно в моя случай.
Всеки ден 45 минути преди това приемам и 1 mg мелатонин.
Рацемичният амфетамин сулфат ми действа като аддерал, предполагам...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Аз съм на същия път с амфи, но смятам, че фенидатите работят по-добре с моята насоченост.

Всъщност не съм пробвал метилфенидат, а само етилфенидат и изопропилфенидат. Когато бях дете, СДВХ не съществуваше като състояние в моята страна, така че никога не съм бил диагностициран.

Смятам, че и амф, и фенидатите ми помагат да се справям с концентрацията, като последните са по-ефективни. Що се отнася до снабдяването, ще разгледам риталиновата киселина.
 
Top