По-атрактивен начин за получаване на 1 литър А-масло на свободна основа

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, бих искал да знам какъв е най-лесният начин за получаване на а- маслена амфетаминова свободна база. Опитах няколко, но различни проблеми, като например трудността да се работи с 1 килограм P2NP или цената на реагентите, ме карат да ги отхвърля. Целта ми е скромна, а именно производството на 1 литър а-масло в една единствена стъпка. Трябва да се вземат предвид и прекурсорите, P2NP в момента се набавя лесно, но може би P2P не е толкова лесен или преобразуването от P2NP в P2P има големи загуби.

Благодаря ви!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Не можете да направите амфетамин-масло в една единствена стъпка, има няколко ръководства и маршрути за производство на амфетамини, за които можете да прочетете тук " Амфетамин (фенилетиламини ) "

С най-добри пожелания
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Благодаря, но... Знам нещо за форума, чел съм и знам какво е публикувано, опитал съм 2 пътя и това, което искам, е мнението на някой, който е заинтересован да помогне.

Експериментирал съм с


P2NP Al/Hg
P2NP с NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Ако сте запознат с форума, тогава можете да видите, че и администраторите/модераторите/експертите и членовете на форума с опит много ни помагат. Така че, какъвто и път да сте избрали да поемете, влезте вътре в темата и директно там задайте въпроса си за синтеза.

Ако бихте искали лична помощ, тогава винаги можете да създадете билет вляво в лентата с менюта "Билет > Отворете нов билет" и да изложите въпросите си директно на Експертите.

С най-добри пожелания
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Вие сте прави. Тук те помагат много. На кого помагате с тези коментари за празно съдържание? Дори и така благодаря. На мен също ми харесва
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Маслото А е вероятно най-търсеният химически продукт през 2022 г.
Истинските химици дори не знаеха какво е това, което е толкова смешно.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Колко можем да направим за един път с този метод P2NP с NaBH4/CuCl2.
Кой метод ще предложите за начинаещ като мен...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, начинът на борохидрид позволява да се направи мащабна партида. Препоръчвам ви да започнете от Al/Hg начина (връзката по-горе).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Благодаря
 
Top