Филми, които да гледате, когато сте на високо ниво

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Здравейте на всички! Така заглавията казват всичко. Могат ли момчетата да ви предложат някои филми, които да гледате, когато сте на високо ;)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Spun
 

FisherWise

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Току-що попаднах на тази страхотна тема за "Филми, които да гледате, когато сте напушени" и досега ми харесват предложенията! Сериозно, креативността на някои от тези предложения е умопомрачителна. Нямам търпение да се потопя в тези задължителни за гледане филми и да изживея върховното кинематографично пътешествие. Благодаря за страхотните препоръки, всички вие!
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Вчера направих известно проучване и успешно открих уебсайт, от който можете да гледате любимите си филми и предавания.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Филми за мафията/твърдите наркотици: Спън. Удар. Бързината. Реквием за една мечта. Трейнспотинг. Американски гангстер. Кралят на Ню Йорк. Няма страна за старите мъже. Добрият Фелас. Лице с белег. Пътят на Карлитос. Баскетболни дневници. Кръв в кръв навън.
Ако сте напушени/напушени: Страх и омраза във Вегас. Cheech n Chongs. Half Baked. Колко високо. Алиса в страната на чудесата (оригинал на Дисни). Фантазия. (Akira (аниме 1988 г.)

... да назовем само няколко
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Харалд и Кумар отиват в Уайткестъл 🤣
 
Top