• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Dead Drop Mrtve schranky Словакия

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
XgfbVe0Y7S
JZCGDrlnu4
MVre1WEGRl
PYKN6CoIwg
U1kGd8ZtCA
Az2VWc6FS7
GoqUsKYR8c
S8461s25Ye
NFtQCgid8q


Priklady ako vyrobiť mrtve schranky v lesoch a parkoch
skuste byť kreativny, inovujte, mente mesta zapisujte suradnice, fotografujte a samozrejme davajte pozor aby vas nikto nevidel, na danych mestach sa nezdržujte dlho.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Членовете на екипа о мъртви капки

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dead-drops-making-methods-packaging-storage-and-description.75/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dead-drops-introduction.69/
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
:)Достатъчно добър ) шапки долу
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Вие ме забавлявахте и възхищавахте едновременноһттр://.... неизчерпаем брой идеи и възможности...


Магнитите ми се доказаха многократно по Х на брой начиниһттр://....any
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Не казвайте нищо, когато не можете да кажете нищо добре...

Не искам да бъда глупав, но тъй като "

примитивенинтелектуалец"

е показал някои начини...
така че този човек "

JesusCrystal"

има точното количество belmo с Kompavy в главата си
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
megatresk някак си не разбирам защо се спъваш в мен, полутоталитарен... аз ли съм ти писал глупости?

 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
тези изображения са само от мрежата, това не е моя работа просто такива идеи как би могло да изглежда и отваряне на дискусия по тази тема, какво имате предвид под "магнити"? (смея да се подигравам, с цялото ми уважение)
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
между другото хубав никнейм JesusCrystal, а също и изборът на творчество на аватара, който не пропускаш, може би на някого може да се стори смешен, но, кой знае, може би самият Исус ще се усмихне :-D
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
:LOL: :oops: :oops: Не се бях замислял за факта, че това може да са само илюстративни снимки.

🤦😁
С цялото ми уважение, без ругатни
2goaWPwrxF


към магнитите... конкретно НЕОДИМНИТЕ МАГНЕТИ имат, поради размера си, огромна разкъсваща сила ( магнит 8х5х3 мм 1,08 кг) и ми се доказаха при използването им заедно с микроскопи (универсален размер) в два варианта - закрепване на магнита с едно завъртане на електрическа лента или с помощта на пистолет за топене на силикон.


Можете да го залепите почти навсякъде, за секунда, с естествено движение, без да забелязвате околната средаһттр://....

:D Радвам се, че никът ви харесваһттр://.... минаха 12-13 години, откакто с колегите използвахме Jesus Crystal !!!!

Jesus Crystal, още ли не сте го отлепили?!
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Това изглежда интересно, страхотна идея, благодаря за разширяването на хоризонтите ми, ще трябва да го изпробвам
 

Fedor Predkožka

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
😂Някой има ли лсд или знае ли откъде мога да го получа на добра цена в Словакия (не обръщайте внимание на името ) Благодаря.
 
Top