Многокилограмов cGMP синтез на MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Какво мислите за този синтез?

Многокилограмов cGMP синтез на MDMA

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Благодаря.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Преди време разгледах накратко този въпрос cGMP е съкращение от Current Good Manufacturing Process. Ако съм на прав път с това, тази статия е по-скоро насочена към правителствени лаборатории, които се опитват да използват производствен процес, който е валидиран от cGMP. Тя е насочена към клинични изследвания и проучвания, одобрени от FDA. Смятам, че е излишна, но може да има някои добри знания в тази статия. Забелязал съм, че много хора, които се занимават с този вид "хоби", не се интересуват от изхвърлянето на живак в любимата си стара гора, която са помнели като деца. Мисля, че всички трябва да възпрепятстваме използването на живак. Меркурий е лош.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Той работи и е лично валидиран в малък мащаб. Но аквизирането на някои прекурсори го прави неидеален за повечето химици. Също така широкомащабната реакция на Гринярд е просто кошмар за мен лично. Има много по-добри методи, които не изискват екзотични химикали и чувствителни условия на реакция.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напълно съгласен. Използвах мерк само 1 път за тестване на един синтезатор и предадох този отпадък от мерк на правилното място с "помощта" на приятел, който работи на това място ;-)
 
Top