Моят списък на най-добрите заместени триптамини досега.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Заместени триптамини

4-PO-DMT (псилоцибин)
4-HO-DMT (Psilocin)
4-HO-MET (Metocin)
4-HO-DET (етоцин)
4-HO-MiPT (Miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Какво можете да кажете за това?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Какво искате да знаете за тези триптамини? Например, моят любим е 5-MeO-DMT. Неговият терапевтичен потенциал е невероятен. ИМХО, този триптамин елиминира нежеланите последици от дисоциативното предозиране и възстановява (балансира) мозъчната дейност. Рестартиране на възприятията и ума.
Но всички триптамини увеличават риска от HPPD, ако ги използвате с канабис. Внимавайте 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Какво знаете за 4-AcO-DMT (Psilacetin) и каква най-добра комбинация за консумация може да се цели?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Това е моят любим превод за всички времена! Най-близко до гъбите с псилоцибин, но без гадене. Запасите ми се изчерпаха. Намира се в търсене на доставчик. Ако знаете такъв, кажете ми, моля. Благодаря!
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Купувам целия си 4-AcO-DMT в гелтаби от @therealboomshankar - наистина като деликатесно удоволствие!
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Аз съм нов тук. Все още съм леко параноичен, че цялото това начинание е сложна измама. Как се купува от Бумшанкар, при положение че дръжката, която си свързал, има един-единствен пост и нула сделки? Поръчвах от тях в миналото (дните на Empire Market), но загубих връзка с почти всички реномирани продавачи след вълната от измами на изхода...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Купувам от него на други пазари - когато се присъединих тук, нямаше пазар, беше само споделяне на знания.
Това е линк (кодът в края е код за препращане, така че ако купите, получавам малък бакшиш) към пазара Nemesis, където можете да купувате от Boomshankar (там те са /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Те са и в Bohemia и Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Ако не сте в Archtyp - моля, използвайте и моя код за препращане :)

Archtyp referral link

Това би било чудесно, благодаря :) (необходимо е само да се добави /register?referral=M3oxY2 към лука, който преглеждате. Вземете луковицата от daunt.link или откъдето и да било, това е цялото нещо, за което внимавайте за фишинг)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Благодаря! Озадачен съм, явно съм посърнал в ориентирането в TOR. Бях убеден, че ерата на пазарите е приключила. Кой би искал да рискува да се включи, ако всеки път се оказва с измама на изхода? А ти ми казваш, че има не един, а два здрави пазара? Майната ми на страничните...
Ако успея да се сдобия с любимия си 4-ацетокси-ДМТ, ти дължа <3.
Честит трип!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Всичко е наред - има стабилни пазари, които продължават да процъфтяват - BB Forum също бавно се превръща в такъв - светът на ДНМ продължава да се развива
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Имам формула за най-доброто си психеделично пътешествие с тази молекула.
Използвам я като компонент за хипи флип в поредица от молекули.
(за разлика от гъбите като част от хипи флип, 4-AcO няма гаденето, което може да се получи при гъбите, така че част от тревожността е премахната)

1. 10 mg 4-AcO-DMT, перорално.
2. Т+40 минути - 90-120 mg MDMA, перорално
3. T+160 минути - 45-60mg MDMA, инсуфлиран
4. T+220 минути - 20mg 2C-B, инсуфлиран (назален спрей)

5, 6 и 7 са по избор

5. Когато съм готов да заспя - 20mg кетамин, инсуфлиран (назален спрей)
6. 5+15 минути - 1 x средно дръпване на NN DMT vape
7. 6+20 минути - 1 x средно дръпване на NN DMT vape

SLEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Това е про-лекарство за псилоцин. Съществува обаче предположение, че псилацетинът може да бъде и психоактивен. Не са провеждани клинични проучвания, които да разграничат феноменологичните ефекти на псилацетин, псилоцин и псилоцибин. Не съм използвал този триптамин, няма информация за взаимодействие за 4-AcO-DMT. Но можете да използвате таблицата за комбиниране (позицията на "Гъби"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Уау, има синтез за 5-MeO-DMT ?
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Имате нужда от този синтез?
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Да, ако можеш
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Този е уникален всичко е за тялото след това има шоколадово кафяво 4хо/ако дипт абсолютният най-бърз mind fuck, но все пак някак празен дори няма да споменавам дипт трябва да мирише на топките ми и кара всички да звучат като жабешки хора определено е новост, най-накрая имам 4 hos и acos приличен нищо особено можете да получите истинска лудост при високи дози аз дори няма да отида в det ail всяка версия там на аз лично мисля, че това е абсолютна глупост, която ни води до за Aco Dmt искам си никога не съм взел разумна доза, но от друга страна никога не съм бил по-разтърсен в целия си живот това е като отваряне на пъзел кутията от Hellraiser цитат няма повече игри дете време за игра започва 15 минути чисто блаженство след това се вкарва в място, където адът би бил сандали дори не мога да обясня страха същностите всички калмари като по някаква причина красиви калмари като въздухът се отваря като друго измерение и резултатите от тях кажете ми дали съм единственият, който се чувства по този начин за но аз съм преминал през поне 100 грама през живота си и нито веднъж не е било пътуването, което исках много пъти е било пътуването, от което се нуждаех, тоест ако можех да остана вътре и да бъда около хора, които не биха отвели някого в болницата и говорим само за 50 мг иш дози тук гад прави 2се на 100 мг просто си ГРАДСКИ РАЗНООБРАЗИЕ ФРАКТАЛНО СЛЯП ХИСТЕРИЧЕН СМЕХ използвахме го като комбинация с mxe тогава тя стана странна така или иначе това не е хвалба това е истински актуален въпрос някой забавлявал ли се е наистина добре на някой от заместващите триптамини имаше някои добри там АМТ като изключим 5мео с твоя приятел, който разбрах, че имат много различни дозировки аз съм се наслушал на достатъчно
 
Top