Моят опит със смесването на 4mmc с thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Преди няколко дни се опитах да използвам тази комбинация, започнах нощта със 100 mg 4mmc и около 15 удара от thc o vape. Редозирах и двете на всеки 2 часа, като общо редозирах 2 пъти. Станах много тъп, но и доста еуфоричен. Бях много разговорлив, прекарах цялото време в разговори с един приятел от форума. Също така получих леки визуализации, подобни на дмт, като ниска доза дмт, а също така, когато затворих очи, видях класическата хиперпространствена визуализация (калейдоскоп). Пенисът ми се сви до размера на нокът. Също така можех лесно да се откъсна от света и времето минаваше толкова бързо. Зениците ми бяха ОГРОМНИ, но нямаше червени очи. Също така нямаше увиснали клепачи или умора от thc, които обикновено получавам. Легнах да спя около 6 ч. сутринта, а на следващия ден получих най-лошото прибиране, но го проспах. Сърдечният ми ритъм беше постоянно над 100 удара в минута. Тази комбинация беше забавна, но не знам дали е най-безопасната. Какъв е вашият опит с тази комбинация?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
15 попадения holy shit!! И уау, опитите, които съм виждала тук, винаги ме удивляват. Бих убил само за да видя някой ден фрактали.

Моето преживяване беше "много" различно. 100mg звучи точно за това, което постоянно удрях на всеки 3-4 часа по време на разгара му. Направих го правило, че трябва да пуша трева, преди да ми е позволено да започна да мисля за повече неща в "прахообразна форма" lol, така че правех сесии за разкъсване на дебел бонг, а след това около десет минути по-късно в отива Meow Meow.

Това съчетание за около 4 дни направо (не можех да заспя първата нощ, след това казах 🤷‍♂️ и продължих да свърша цялата домакинска работа през следващите 3 дни HA)

Повечето преживявания, които съм чувал за него, са еуфорични и както сте описали (въпреки че визуализацията е новина за мен!), той кара мозъка ми да прави това, което му е казано. Тревата поддържа "забавлението", предполагам, че бих го нарекъл, творчество, каквото и да е. Но сама по себе си винаги съм готова за дрямка, Мяу Мяу казва НЕ, това е шибано страхотно lol

Радвам се, че си се забавлявал, но също така се радвам, че и двамата сме все още тук, а не някъде в болничното легло с разтуптяно сърце!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Аааа, фракталите така се наричат. Направих 15 удара, защото е някакъв гаден вейп, който си купих в Гърция. Имах други вейпове и от един удар щях да се взривя.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Фонът на телеграмата е много ефектен 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Искам да обвиня SSRI, но почти ги спрях окончателно и все още нищо, а преди 2020 г., когато търсех някакви визуализации и започнах да натъпквам гърлото си с шепи гъби 🤢 всичко, което получавах, беше усещане за тяло и повишено настроение. Т'ва винаги е било много хубаво, но пак повтарям, гадостите, които съм чувал от вас, хората, да казвате, че сте виждали... "Дракон излезе от тоалетната и ме отнесе в Нарния, докато ангели пееха и свиреха на арфи горе"

Докато аз съм тук и се опитвам да видя дали мога да видя зеления цвят малко по-интензивно. Казвате, че ви завиждам??? ами, завиждам!! (Зелена от завист? Може би ще кажете? ;) )

Съжалявам, ще се видя навън
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Честно казано, тези визуализации не са нещо особено, почти не ги забелязах, просто забелязах, че нещата изглеждат по-тривиално. Веднъж видях, че имам руса жена и две дъщери в бъдещето, докато бях на дмт. Предлагам ви да опитате дмт или аяхуаска
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Аяхуаска може да е следващата, тъй като свалих цяла писалка с грам ДМТ през уикенда, предполагам, че си мислех, че може би ако я изградя, ще удари всичко наведнъж, всичко, което направи, беше усещане за тялото и беше хубаво за сън, да кажа, че бях разочарован, би било подценяване.

"Арент нищо особено", казва той, когато всичко, което някога си виждал, е точно светът, както винаги ти е бил представян, сигурен съм, че ще се изкефиш дори на най-малкото нещо "Не е нормално", както се казва lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Братко, не можеш просто да пиеш дмт без маои 😂. Можеше просто да го изпушиш! Wtf Човече, разхищаваш скъпоценни лекарства!
ДМТ винаги ми е давал телесно опиянение, сякаш краката ми са пред тялото. Сякаш те са няколко кадъра напред, а горната част на тялото ми изостава.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Yooo...

Мисля, че може би имаш нещо предвид, приятелю!

Аз? Отпадъци от наркотици?! НИКОГА!!! Чувал съм хора да споменават мимоходом МАОИ, но това е всичко. Сега имам нова тема за изследване, с която трябва да се заема! Аз съм също толкова ужасен, колкото и ти, от възможността за разхищение на наркотици, повярвай ми!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Радвам се, че сме на една и съща страница 🫡!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Може би проблемът ви е, че имате твърде много ензими моноаминооксидаза. Така че може би опитът с МАОИ може да реши всичко за вас
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Тези отговори ми размазват шибания мозък в момента:
DLT1iqel9d


Имам 1000 въпроса, които се въртят в момента.. Най-големият от тях: Защо моят официален лицензиран от правителството психиатър никога не изрече дори веднъж на глас МАИО след седем + рецепти и повече от 2 години, които можех да ги убия.

Типично за Кърт! Късно на партито, както обикновено! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Защото те всъщност са един вид опасни, но съвременните са толкова много. На по-старите не можеше да се яде никакво сирене или шоколад, имаше силни диетични ограничения.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Толкова се радвам, че днес реших да се промъкна в ББ, дадохте ми много неща за размисъл днес Сър, благодаря ви истински!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Няма проблем, братко, предлагам ти да разгледаш моклобемид и да помолиш д-р да ти го предпише. Неговият маои без ограничения в храненето.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Аха, ами ТОВА прави цялата разлика! Няма нищо, което да мразя повече от гадна трева. е, добре, предполагам, че скунксът е по-добър от никаква трева?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Също така голяма благодарност на @armanimani за това, че ми правеше компания по време на това пътуване. Той е страхотен човек.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Знаех си, че го харесвам!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Изпратих му съобщение в телеграма, но той още не е отговорил, просто ме видя. Може би се е подразнил от мен хаха Понякога съм досадна, когато съм прекалено разговорлива. Предполагам, че просто съм прекалено луда понякога 🤪
 
Top