Мефедронът ми изгаря носа като шибан

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Направих скален 4-MMC и изчаках 1 ден, за да изсъхне разтворът ми и да кристализира 4-MMC, реших да го тествам и когато смърках 70 mg, носът ми шибано изгоря, особено кожата ми, мисля, че ацетонът все още е в продукта ми... какво мога да направя, за да изсуша мефедрона си от ацетон?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ацетонът се изпарява бързо. Трябва да изсушите добре кристалите си на сухо и топло място.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Да, точно затова имах съмнение... но е странно
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
от това, което коментирате, и аз мога да интуитивно да заключа, че не става въпрос за ацетон, по-скоро ще бъде, че вашият бромокетон не е завършил добре реакцията и в продукта са останали следи от бром, бъдете много внимателни и ако забележите сърбеж след това от рекристализацията, моля, бъдете сигурни, без да консумирате кат
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
По какъв метод сте този кристал и колко време чакате за резултата
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Взимам 1 г 4ММК за 1 мл вода, слагам вода в тенджера, загрявам я, докато водата започне да кипи, добавям 4ММК и след като стана като масло, го слагам в чаша, слагам чашата на тавана (много е студено, аха) и чакам 1 ден, беше твърд камък, но мисля, че не съм филтрирала достатъчно моя 4ММК прах преди това, защото видях примеси в тенджерата, когато сварих водата
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Към Следващият път, добавете повече метиламин в синтеза си е много възможно с вашия метод на готвене метиламинът да не измества добре брома от продукта и резултатът да е този сърбеж, който изгаря в тялото ви.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
за 10g 2B4M, аз сложих 20ml метиламин 40%, но просто си спомням, че моят продавач ми каза, че метиламинът не е 40%, а малко по-малко, защото го е направил за мен (ако четете това, благодаря ви отново !), така че може би трябва да сложа 25ml, не, имам само изгаряния в очите (дори когато нося очила, като ски очила, но за химия и маска също (ABEK1), но не е 2 в 1, а 2 различни продукта, плача много на следващия ден, но 2 дни след това са нормални) мравки, това е всичко, нося ръкавици и костюм 3M

Мястото, където правя 4MMC, е таванът ми и оставям прозореца отворен през нощта, така че е студено. Може би реакцията не е достатъчно гореща ..? Имам нагревателна плоча, така че мога да направя гореща водна баня и да сложа вътре бутилката, съдържаща 2B4M/M40/DCM, за да започна реакцията, но не мога да видя температурата, така че...

Имам и друг въпрос: когато сложа HCl и ацетон в моята свободна база 4MMC, мога да бъркам няколко минути и да филтрирам или трябва да я сложа във фризера? Защото, когато слагам ацетон, виждам скалите на 4MMC и те са много много бели, така че може би мога да го направя?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
добре, приятелю... ами тогава е напълно сигурно, че метиламинът не си е свършил добре работата и не е успял да измести брома, което е това, което предизвиква този сълзотворен ефект... Метиламинът, който използвате, не е в правилната пропорция, така че трябва да добавите излишък от него...добре?, Следващата партида добавете 30 или 35 ml метиламин, това изобщо няма да развали работата ви, напротив, излишъкът от метиламин обикновено благоприятства синтеза на бромокетони, направени в домашни лаборатории, тъй като липсва контролирана среда за синтеза. Опитайте се да направите друга партида и при стайна температура, за да му дадете повече време да реагира добре, аз почистих добре основата му поне 3 пъти с дестилирана вода, и да, когато добавяте студения hcl капка по капка на 1:5 с леденостуден ацетон, поставете магнитната си бъркалка на пълни обороти, защото когато hcl се добавя върху основата, това трябва да е в постоянно движение, за да се получи солта (това може да отнеме малко време, за да започнат да се появяват кристалите на мефедрона), след като рН достигне 5 стъклото му Утайката трябва да е пълна с кристали, оставете я да се движи още дълго време и след това я поставете във фризера за няколко часа. След като това приключи, филтрирайте кристалите и ги изсушете добре, за да продължите с рекристализацията им в ацетон и вода.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Нямам магнитна бъркалка, правя 4ММК с малка бутилка от водка, така че.. но мога да си купя или може би знаете "направи си сам" за бързо разбъркване на разтвора за това време? Мога да разбъркам бавно разтвора в чаша за няколко минути, мисля, не? И може би затова добивът ми не беше добър!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Най-добрият вариант за вас би бил да инвестирате няколко евро или долара, в зависимост от местоположението ви, в магнитна бъркалка, дори и да е от евтините, които не нагряват, а само разклащат основата си, но съм сигурен, че ще я използвате много, а след като я купите, можете и да я използвате. да свършите цялата работа от началото до края. Но засега това, което трябва да направите, е да поставите основата му в чаша и да разбърквате непрекъснато с пръчка, докато добавяте hcl, винаги помнете, че трябва да държите всичко замразено, докато образувате кристалите, можете да използвате кофа, пълна с натрошен лед, и да поставите чашата си вътре между леда с основата и да добавяте бавно hcl
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Добре, ще го направя, не знам дали ще си купя нещата на Вевор или не, но мисля, че ще го направя, защото е евтино !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
В предишната Ви тема Ви написах, че имате около 1,5 грама примес от метиламин хидрохлорид. Научете се да четете внимателно - това ще реши много проблеми.

Пс. Беше преди седмица, предвидих този проблем)
 
Top