N-(2-фенилпропил)-пиперидинон

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Четох публикацията за синтеза на фентанил и се надявах някой да даде малко информация или ръководство за това как да се направи този прекурсор на алфа-метил фентанил. Това съединение изглежда като добър кандидат за домашна употреба, тъй като е достатъчно силно, за да е евтино, но достатъчно дълготрайно (предполага се, че е по-дълготрайно от обикновения фентанил, не мога да намеря с колко), за да е по-практично.

Знам, че фенил 2 бромопропанът може да се получи от алилбензол и хидробромова киселина, мисля, но има ли други начини?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Какво имате предвид под "за домашна употреба"? Това вещество е изключително силно и може да доведе до смърт в случай на глупава грешка. Екипът на форума на ВВ не ви препоръчва да го приготвяте или използвате от съображения за безопасност.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Да, много силно, но според мен с правилните предпазни мерки, като противогаз, някои дълги дрехи, за да се предотврати абсорбиране през кожата, избърсване на всичко след и по време на синтеза, за да се получат остатъци, може би дори някои налтрексон/налоксон преди това, за да бъде допълнително безопасно, човек може да го направи без много проблеми според мен.

Освен това ще трябва да се правят само малки количества, за да се поддържа навик. Ако човек е в момента, в който прави фент, той или има навик, или скоро ще има такъв.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Сигурни ли сте в тази информация за силата на α-метилфентанила, видях като 6 различни източника, всички те казват различна сила, от 50x до 200x, 100x, 7000x морфин, мисля, че последният източник сигурно е сбъркал този за 3-метил-F. В Уикипедия се казва: α-метилфентанилът има сходни ефекти с фентанила. Той е с по-ниска тегловна сила поради намален афинитет към свързване с прицелното място
 
Top