Нуждаете се от обяснение за вакуумния адаптер в книгата на Фестър

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Започвам да уча как се прави метамфетамин, като чета Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition by uncle fester, обърквам се за глава 3 Preparation of phenylacetone, за вакуумния адаптер, fester обяснява, че във вакуумния адаптер се запушва памук и 2 чаени лъжички дриерит и отново се запушва памук, това прави легло от дриерит, което предотвратява падането в колбата и запушването на лентата във вакуумния нипел, каква е функцията на запушването на лентата във вакуумния нипел, и може ли да изпратите обяснение как да се запуши лентата във вакуумния нипел, дайте ми изображение, по-добре е, все още съм новак

Благодаря за отговора.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Хм, мисля, че има предвид тръба за сушене, която се филтрира с памук и изсушител, така че да не се натрупва влага, а сух въздух.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Е, не познавам книгата, но точно така си представям.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Различава ли се сушилната тръба от вакуумния адаптер?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Много лабораторни устройства, които имат връзка за въздух, се наричат вакуумни адаптери.
Бих казал, че вакуумният адаптер е широк термин, сушилната тръба определено е вид вакуумен адаптер, тя се използва за изсушаване на въздуха, който се засмуква, обратното изобщо не се използва. След това се използват памук и изсушител, които пасват точно на тръбата за сушене.
 
Top