нуждаете се от помощ с bmk/pmk gly

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Здравейте на всички,
Моят приятел изпитва затруднения да направи целия Al/Hg синтез с bmk и pmk gly. Правилни ли са стъпките, както следва:
Хидролиза; запазване на органичния слой в същия вид; редукционно аминиране; дестилация с разтворител; екстракция и кристализация?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Приблизително така. Какъв е проблемът? (редактирано: отговорено в PM)
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
След 3-часов рефлукс @ около 85, остава една фаза на много тъмен почти лилав разтвор @ рН 1. Не се вижда никакво mdp2p масло, мисли си той.
 
Last edited:

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Съществува разлика между ПМК и БМК глицидат. За да получите мдп2р, ви е необходим ПМК глицидат. Използвате ли (сигурни ли сте, че използвате) PMK?
Също така в момента на пазара има различни видове Р, така че би било важно да знаете кой от тях имате.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
ПМК глицидат, който е като восък при стайна температура. При около 30С се разтапя до масло.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
За съжаление не познавам тази форма. Имал съм я само като прах. Защо не помолите продавача да ви предостави рецептата за преобразуване?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Може би разполагате с пълен етер (без натриева сол) и се нуждаете от +едностъпкова реакция с алкален разтвор, преди киселината
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Уилям е на място :)
 
Last edited:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Вода, алкални вещества и хим.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Благодаря. BMK прах изглежда кристализира обратно до восък след 1 ч. разбъркване в алкална среда, а след това в киселина за моя приятел.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Почти сигурен съм, че с праха правите hcl+water.l
 
Last edited:

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Има смисъл, благодаря
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Имали ли сте някога някакъв успех с това? Никога не съм получавал нищо по време на етапа на обгазяване.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Може би вашият органичен разтворител не е безводен, докато бълбука? Възможни са много причини, можете да опитате да разбиете солта, след като разтворът ви е киселинен, с ацетон. Ако тя излезе, значи знаете, че е необходимо да се работи върху етапа на кристализация
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Оптимално е да искате mgso4 на прах, просто го смесете предварително, след като е безводен. можете да видите, че си е свършил работата, когато завихрите и той се движи свободно, без да се слепва, а когато го оставите да се утаи, разтворът е бистър. Тези 2 показателя заедно обикновено са доста солидни за моя приятел. Методът на разбиване с ацетон е само за да се види дали предишните ви стъпки са били успешни, тъй като ще видите, че някои mdma hcl се разбиват след добавяне на голямо количество ацетон и поставяне в охладителя. Ако всичко е работило добре, не би трябвало да се налага да проверявате рН, защото първо ще видите, че mdma hcl кристализира. Проверката на рН е най-вече, за да сте сигурни, че сте кристализирали цялата свободна база.

Можете да добавите Hcl aq, но тогава да, ще трябва да изпарите Hcl, ако използвате газова уредба, ще пропуснете етапа на изпаряване. Просто добавете Hcl aq към солта, мисля, че има подробна и ясна процедура за това в този форум.
 
Top