Нуждаете се от информация за NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, колеги химици и учени.

В момента експериментирам върху себе си и с помощта на някои приятели и доброволци някои РЦС, които купих от хората в този уебсайт. Причината за това е, че жадувам за знания, а за човек като мен сцената на РЦС е абсолютно завладяваща.
Тъй като започнах да отивам по-далеч от синтетичните канабиноиди и опитах някои сладки НЕП, опитах се да събера знания за този продукт (без рецепта, без схеми за химически връзки или нещо друго, което не искам, тъй като не планирам да произвеждам, нито да продавам, разбирам, че хората, които имат тази информация, могат да предпочетат да я запазят за себе си, аз просто искам данни).

Точно в този момент ми хрумна, че има толкова малко информация за някои РК (включително и за този), че ми хрумна идеята да ги документирам сам и започнах да правя точно това. В момента имам документ с цялата информация за дозировките, толерантността, ефектите в краткосрочен и дългосрочен план, правилата за безопасност - всичко това в 2 РОА, смъркане и пушене (само фолио, трябват ми данни за изпаряването неп). Няма да публикувам този документ тук, тъй като засега искам той да бъде най-точен и пълен, какъвто може да бъде. А имам чувството, че не е такъв.

Ето защо днес ви моля за помощ.
Ако имате някакъв опит с този продукт или информация като начина, по който влияе на тялото и ума ви, или каквото и да било (отново без рецепти и други неща), не се колебайте да го споделите тук или на лични, всичко, за което се сетите. Дори и най-незначителната подробност може да помогне. Същото важи и ако можете да предоставите доклад за пътуването, бих бил наистина благодарен, тъй като те са истинска златна мина за информация.
Всичко това очевидно е с образователна цел.

Надявам се да получа някои отговори и със сигурност ще публикувам документа, когато съм доволен от него. Ако това е убедително, планирам да го направя и с други не много добре познати РК, това е за първи път.

Хубав ден :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Последната ми консумация беше преди няколко години, но си спомням това вещество доста ярко:
  • Ефекти: Физическа и умствена стимулация (сравнима с амфетамините) , засилено възприемане на музиката, повишаване на егото и силна еуфория, подобна на кокаина по естество на ефектите, но и много лек емпатогенен ефект, има нещо като "по-приятелско" и по-малко агресивно излъчване от кокаина и повечето от другите пировалерони,
  • Субективно влияе доста драстично върху нивата на допамина и серотонина, въпреки че не се наблюдава истински крах, както при други силно еуфоретични ъперкъти
  • Странични ефекти: учестено сърцебиене, повишено кръвно налягане, параноя, объркване, тревожност, халюцинации, затруднения със съня и храненето, бруксизъм, повишена температура, натрапчиво предозиране/насищане/ментална зависимост
  • Определено има желание, но то е по-слабо/малко екстремно и дяволско в сравнение с други наркотици от този клас вещества, с други думи: може да се контролира по някакъв начин
  • Дозировка (завишена): 10-30 mg без толерантност
  • Продължителност на преживяването без предозиране: приблизително 1 1/2 - 2 часа, comedown много по-дълъг, ако се използва с тежки дози/предозиране
  • За разлика от много близкия и химически почти идентичен NEH и някои други мощни пировалерони , предозирането връща първоначалния прилив и ефекти, без да завършва като психическа и физическа развалина, без треперене, изключително бледа или синя кожа от ужасяващо свиване на кръвоносните съдове и без психическо състояние между мозъчна смърт и крайна параноя след първото или второто предозиране
  • Драстични разлики в ефектите при различните производители, както и при различните партиди

Надявам се, че ще мога да ви помогна в проучването ви! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Благодаря много, наистина съм благодарна.
Има много неща, които казахте, за които не знаех, нито усетих/изпитах от себе си, това със сигурност ще допринесе много (особено частта с жаждата, която мислех, че е само моя. Приятелите ми не могат да се борят срещу желанието). Що се отнася до треперенето (същото важи и за треперенето), никога не съм го виждал. От третия удар за деня тялото ми постоянно трепери нормално ли е ? Ако не е прекалено да питам, бих искал да знам дали си спомняте някакъв запомнящ се опит с този продукт и ако да, нямате нищо против да го споделите ?
 
Top