Question Looking for a vendor Пазар на Немезида

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Здравейте всички
Има ли тук някой, който да има опит с Nemesis Marketplace? Особено с продавачи от ЕС?

Благодаря на Тео:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Поръчах си куп неща оттам.
През последните три седмици направих 5 поръчки на този пазар, само една не пристигна, само две бяха "в страната" и едната от тях беше тази, която не пристигна.
Поддръжката на пазара и процесът на сипутиране са доста прилични, все още не съм загубил пари.
Засега големите продавачи там са същите, които ще намерите на Black Pyramid, Tor Market и други.
Скоростта им не е фантастична, но форумите им са доста прилични и дават възможност за хубаво извеждане на лошо работещи продавачи (както и място, където продавачите да дават обяснения за лоши доставки и т.н.). Това е любимият ми пазар в момента.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy it shroomz nemesis market е един от любимите ми наскоро поръчах малко mdma от канадски дилър, наречен flavour stop те продават кокаин и mdma и изпращат по целия свят това е всичко, което съм поръчал досега
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Съжалявам за закъснението, но знам, че едва сега видях съобщението ви. Имам байраци от няколко доставчици от Немезида и изобщо нямам проблем. Можете да поръчате от "том и джери ", "breaking bad ", "попай"... Поръчвал съм с тях повече от 20 пъти и само веднъж получих препращане за загубено писмо.
 
Top