Неутрализация на свободна база на амфетамин до амфетамин сулфат. въпроси и отговори, които може би ви притесняват.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Здравейте на всички . темата беше създадена поради факта, че имам няколко въпроса без отговор.

въпроси :
1.трябва ли да се смесва безамфетаминовата база (масло) с разтворител толуол / дсм и т.н. преди неутрализация?
ако да, в какви пропорции? 20-30% от обема на маслото ще бъде добре?

2. в какво съотношение да се разрежда сярна киселина с IPA? това влияе ли на ефективността?
Използвам съотношение 1: 4 киселина / IPA , използвал съм и съотношение 1: 10 киселина / IPA

3. Каква може да е причината за спада в производителността? Намалявам от рН до 5-6. разредената киселина се добавя бавно на порции от 50-100 ml. бъркалката се стреля през цялото време. наскоро добавих IPA към маслото (може ли това да причини спад в ефективността?) от литър масло ми излезе 700-800 g след изсушаване. теглото на маслото беше 960 g рН 12. разбирам, че трябва да излезе около 960 g амфетамин сулфат, нали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте. на всички тези въпроси е отговорено или са описани преди това. Погледнете тук.
да, ~50/50% е добре
Не е правилно. 960 g амфетаминово масло е 7,1 мола, следователно трябва да получите 3,55 мола амфетаминов сулфат 1308 g.
Какво имаш предвид? Разбъркване?
Може да загубите амфосулфат по време на измиването
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Благодаря много за отговора, т.е. 1 л масло се смесва с 1 л разтворител. киселина с ацетон или IPA в съотношение 1:10

Кой разтворител е най-подходящ? Бих се насочил към dcm, той ще се изпарява по-бързо
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Как да изчислим съотношението на концентрирана сярна киселина за такъв обем. Знам, че трябва да добавяте киселината бавно, но би било хубаво да знаете какво количество разтвор трябва да приготвите в това съотношение 1:10
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Някъде открих, че на 1 литър амфетаминово масло се падат 180 мл сярна киселина. Интересно ми е дали съотношението от 180 мл: 720ml IPA ще даде рН 5-6. ако приемем, че 1:10, ще трябва да добавите много от този разтвор. няма ли това да повлияе на производителността?

ааа и аз имам въпрос за мощността. рН има ли нещо общо със силата на продукта. какво мислите за добавянето на 50-100 г L-фенилаланин към готовия продукт, за да се засили ефектът?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Можете да изпарите IPA след промиване и да получите амфосулфат от разтвора за промиване.
не
безсмислени слухове
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Какво определя силата на г патън мой добър господин?
или просто губи силата си, колкото повече обърквате етапите на реакцията, което означава, че ако всичко върви точно както трябва, тя ще бъде с висока сила, но да речем, ако стане прекалено гореща, тя губи силата си, или вместо това се губи силата?
С други думи, какво според вас е ключът към постигане на най-добра сила?
Съжалявам, ако това е на грешното място или е описано някъде другаде, не мога да го намеря, ако е така.
 
Top