"Нови лекарства" на улицата.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Аз съм от страна, която няма богат пазар на лекарства. Монотонен пазар, скорост, кокаин, трева, мдма. И аз мисля да внеса някои "нови" наркотици за хората. Нямам предвид нови като новооткрити и направени наркотици или комбинации от наркотици, имам предвид нови като такива, които никога не са били на едро по улиците. Например мефедронът никога не е бил тук. Никой не го е продавал и никой не е имал голямо количество от него, което да разпространява, може би само по-малко количество, което е смятал за екзотично и е взимал много повече за него. Това беше преди няколко години и оттогава никой не го беше виждал, камо ли да го продава. Мисълта ми беше, че получавам например мефедрон и го продавам по-скъпо, отколкото трябва, защото знам, че хората ще се стреснат от новия наркотик на улицата и ще купят тонове от него. Но все пак не знам, защото съм от малък район и мисля, че мълвата може да се разпространи твърде бързо в ушите на грешните хора, федералните и конкуренцията на улицата.
Ще се радвам да чуя някакви мнения!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Здравейте, тук можете да откриете пътя към самостоятелното приготвяне на мефедрон и да извлечете повече ползи. Ако искате продукта, някой ще ви го предложи, но дали ще платите хиляди за кг и ще рискувате доста или ще платите стотици за кг и няма да се притеснявате за начина, по който веществото ще стигне до вас, зависи от вас. Мога да ви предложа подкрепа по време на надграждането на вашето добро аз, ако и вие сте любопитни да станете "химик". Ако планът ти е да забогатееш, предпочитам да не се впускаш в свещената наука и може би да си купиш вече направено каквото пожелаеш. Наздраве!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Това е много умна идея, но в моя случай не си заслужава толкова. Предполагам, че реактивите и оборудването ще ми струват цяло състояние, а с моя бюджет това не е много осъществимо. Може би бих могъл да направя нещо подобно, след като преобърна няколко партиди, но няма да гледам толкова напред в бъдещето. Благодаря ви за мисълта и предложената помощ!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ако случайно сте от ЕС (също и ако не сте в по-малка степен), може би ще мога да ви обещая добри новини. Тъй като свещената ми мисия е в крайна сметка да отделя наркотиците от парите, не ми се иска толкова много да забогатея, а точно обратното. Мога да ви дам надежда, стига да сте честни, това, което ви е необходимо за направата на партиди, необходими за учене (със сигурност не искате да изгубите килограм материал от глупава грешка, която също обещах да направя поне няколко пъти), доста скромните партиди са това, от което трябва да се учите и това, с което трябва да успеете, за да отидете на по-големи просто правете стъпки не по-дълги от краката ви, тъй като ноу-хауто ще се натрупва и винаги ще бъде ваше. Ако не сте любопитни за това каква е печалбата, мога да предположа, че или се притеснявате (няма смисъл), или си струва да се нуждаете от много повече и тогава може би сте глупави. Правенето на десетки грама всеки ден преминава в стотици на партида при първото ви увеличаване на мащаба (просто получавате съвета ми, че заслужавате да си купите по-голям RBF, това е), ако не е просто глупаво, тъй като не звучи нежелано.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Съгласен съм с Хабиер. Парите не са ключът,а нуждата от тях
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Ако се съсредоточите върху изучаването на 1. етап, тогава ще ви струва максимум 1 евро, за да направите 1 кг мефедрон, включително реактиви и реактиви. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Не се нуждаете от прекурсори, използвайте тези, които са открили начин да синтезират по този начин. ключът е в познанията, тук е необходимо да се повтаря, няма нужда да купувате прекурсор, когато можете да го приготвите в няколко часа от наистина базови съставки, които стигат 5% от прекурсора - ако парите са проблем.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Разбирането, а след това още повече разбиране и още повече разбиране е ключово. Аз правя всеки ден изследвания за нови неща, откривам нови имена на вещества, т техните атрибути, и тези, които са били открити (от мен) преди месеци, сега са асивно в главата ми, така че винаги е време
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ако предлагате все още активен да помогне на нови в това, аз по-скоро ще го получите и се опитват да станат химик с добрия продукт мефедрон 😀💎ако искате да продължите говорене можем да отидем в pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Колкото и да е във ваш интерес, удряйте ме и не очаквайте да проверявам съобщенията си ежедневно. На всеки няколко дни съм склонен да бъда наоколо, не повече от седмица...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Така че idk колко повече внимание ще получите в сравнение с продажбата на лекарства, разпространени във вашия район. I ключът е просто да нямате толкова много сделки лице в лице. Познавате ли други дилъри на наркотици, които биха купили от вас? Просто бъдете внимателни. Когато хората са изправени пред време, те ще са склонни да се нахвърлят върху вас
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Да, точно това си мислех. Просто продавайте на местните търговци в малко по-голямо количество и няма да имате никакви проблеми. Щеше да ми се обърне много внимание, защото, както казах, районът ми е много малък, да не говорим за града ми, и подобен взрив щеше да залее целия град. Нямаше да издържа дълго, ако трябва да съм честен.
Благодаря ви за размисъла!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Не съм много сигурен кое е по-добре, да имаш богат пазар, или да нямаш :)
Вземете случая в ръцете си, така че ще имате богат пазар в ръцете си :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Но хоеснто това се прави от пплп. Дали са наркомани или коннесионери?
ако плачат за качество и т.н., това е добро решение за внос, но ако казват, че всичко е добро и т.н., и не ги интересува какво вземат, то няма да е достойно, може би за някои лица, които оценявате, ще бъде интересно
Просто правило за оценка
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Бих казал, че това е смесица от двете. Все още мисля за нещо подобно. Благодаря ви за вашите мисли!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Тогава вероятно най-добрият начин е да се инкасират цени на по-добър продукт, но да има и по-лош на склад. Трябва да се адаптирате към клиентите, които имате, в зависимост от това колко са готови да похарчат
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Съгласен съм с добрия/лошия продукт на склад. Имал съм ситуация, в която съм давал безплатни мостри от добър продукт, но когато поискат още, им давам по-малко ефикасния. Лудост е, че те изобщо не питат за цената, когато продуктът е добър.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
тук статистиците са като пристрастените просто не казват нищо негативно, когато нивото на продукта е добро, докато коннесиуерите ще намерят нещо, което според тях може да е по-добро - най-смешното е, че обикновено плюят за визуалните кристали хаха. така или иначе и на пристрастените не им пука, дори да е лошо, те така или иначе ще вземат
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Въз основа на темите ви мисля, че уличните банди ще ви намерят много по-бързо, отколкото полицаите.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Може би той е в някоя банда 😏
 
Top