Ново (ICE) преподаване! Супер просто и супер евтино

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Лично аз съм експериментирал с тази рецепта безброй пъти и смятам, че това е най-простата и евтина рецепта изобщо! но! Добивът и чистотата никога не са измервани (много ниски), но свободният амфетамин се добавя в стъкленото топче с капкомер и се изгаря. Все още мирише добре, когато се пуши!
1. Материали:
- PMP (1-фенил-1-пропанон): 100 g
- MA-HCl (метиламин хидрохлорид): 50 g
- MeOH (метанол): 300 ml
- NaBH₄ (натриев борхидрид): 1 ml: 30 g
2. Процедура на реакцията:
- Стъпка 1: Образуване на междинен продукт имин:
- Разтворете 100 g PMP и 50 g MA-HCl в 300 ml MeOH.
- Реакционната смес се разбърква при стайна температура (~25°С) в продължение на 2 часа, за да се образува междинният иминов продукт.
- Стъпка 2:
- След като се образува междинният иминов продукт, се добавят 30 g NaBH₄.
- Поддържайте температурата на реакцията на 10°C и разбърквайте сместа в продължение на още 6 часа, за да се осигури редукция на имина до амфетамин.
- Стъпка 3:
- Прехвърлете реакционната смес (RM) в делителна фуния.
- Добавете 500 ml дестилирана вода във фунията и разделете водния и органичния слой.
- Измийте органичния слой 3 пъти с вода, за да отстраните примесите.
- Накрая разтворителят от органичния слой се изпарява, за да се получи чист амфетамин на свободна основа.
 

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
имах въпрос за вас за първи път химик или просто изучаване на процеса на реакция и фигуриране meth recipets. ако можете бихте ли могли да намерите cero ck pot reciept I bellieve 1gal nitromethane gas Hops number 9 gun blue welding rods line the bottom and I believe acivated charchole if im not mistake cook 12 high let sit 12 and the top layer of the buschet is pur? is this right
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Описаният от вас метод има някои потенциално осъществими елементи, но остават значителни проблеми:

1. Нитрометанът** може да се използва като разтворител или гориво, но е силно летлив и опасен.
2. Номер 9 на Хоп** съдържа химикали, които могат да служат като слаби катализатори, но е нетрадиционен за синтез.
3. Заваръчните пръти** биха могли да осигурят метални йони, но влиянието им върху реакцията е несигурно.
4. Активният въглен** е полезен за филтриране, но няма да стимулира реакцията.

Проблеми:
Липса на прецизен контрол : Процесът не разполага с подробни условия, което прави резултата непредсказуем и потенциално опасен.
- Химическа съвместимост : Комбинацията от химикали не е стандартна и може да доведе до опасни странични продукти.

В обобщение, въпреки че някои аспекти може да работят теоретично, процесът е опасен и непрактичен без подходящ контрол.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Здравейте, господине, сигурен ли сте, че МКО е успешно синтезиран? MA.HCI е сол. А тази реакция изисква свободен МА. Може би имате някакви други стъпки?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Полиметилпентен (PMP) ? Имате предвид P2P (фенил-2-пропанон)?
CH3NH2. HCl. = метиламин хидрохлорид.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте, P2P няма да реагира с Ma*HCl. Аминовата сол вече има стабилна водородна връзка с HCl и електроните на азотния атом нямат нужда да атакуват карбонилния =C=O атом. Трябва да отстраните HCl от азотния атом, за да го направите реактивен. Ето защо е необходимо да се използва свободна от метиламин основа.
 
Top