Без ацетон

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Има ли нещо, което може да замени ацетона , не мога да го намеря в моята страна
 

Didi

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ipa алкохоли
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Можете да замените ацетона например с... абсолютно всичко на тази планета или абсолютно всичко извън тази планета, ако можете да го намерите .

Моля, можете ли да конкретизирате въпроса си, за да може по-лесно да се даде отговор? Въпросът, който зададохте, е същият като например да попитате "Мога ли да заменя Пепси с Кока Кола?", без никакъв предварителен контекст, невъзможен за определяне на това, което сте искали на първо място.
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Ще предположа, че имате предвид като реакционен разтворител метил етилов кетон или изопропилов алкохол, който ще работи най-добре за повечето ситуации като заместител
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Етилацетат може да се използва
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Във вашата страна те не разполагат с магазини за хардуер, които го продават в раздела за боядисване? във вашата страна те не разполагат с магазини за козметика? те продават висококачествен ацетон. ако това е вярно, те ipa, EA или много разтворители могат да бъдат substitute.if намерите някои уверете се, че сте го изсуши w epsom b4 се опитват anything.good luck
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Можете да го синтезирате от м изопропанол
но по принцип не вярвам, че не можете да намерите ацетон... има го дори в препаратите за премахване на нокти.
 
Top