• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event Не изтривайте секундата!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Добре, че не беше изящното изкуство да изтривам текста си :) Имам някакви въпроси в този раздел. Разбрах текста ви Хайзенбергһттр://.... A litt little idea...germany is......of sure other countriess very bigger but make it sin the countriess to divide? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Или не съм разбрал идеята ви?

Дали другата група е немска изтрийте? никой не може да чат в него майчин език извън темата?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Не сте разбрали правилно :)

След като въведе търговския раздел за продажби по пощата, сега администрацията въведе нов раздел за местни продажби чрез мъртви капки
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Благодаря, брато ..i разбирам :) Благодаря
Everythink работи по този начин сега?
So gar our Deals habe eben going greatһттр://nearly 😘
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Всичко е наред :) Мисля, че ще получите изненада със следващия си пакет!
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Вземам това от приятеля на wordmwin ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Джентълменски. Този раздел не е предназначен само за продажба. Направете предложения за това как разделът може да бъде подобрен. Изберете някой, който да модерира този раздел. Създайте местна общност от купувачи и продавачи. Не можете да бъдете успешен продавач, ако работите в цял свят и изпращате само поръчки на дребно. Цялата търговия на дребно трябва да бъде местна. Клиентът трябва да получи бързо това, което е купил, а не да чака със седмици за поръчката си.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Съгласен съм с васһттр://.... организацията ще бъде трудна... нов съм в днет, но досега съм направил само няколко сделки, но знам малко за логистикатаһттр://.....
Каква е вашата идея тук?.трябва да има мод, който има план и разпространява в цялата страна? Какво трябва да се продава?

Все още има някои въпроси
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Модераторът трябва да поддържа здравословна атмосфера, да привлича нови членове, когато това е възможно, да прилага правилата и да помага на новодошлите.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Разбирам... екипът е толкова добър, колкото и модътһттр://....но дали е за частна продажба и т.н., или продуктите трябва да идват от форума?
Трябва да направя някои проучвания:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Или се предполага, че всички държави тук са взаимосвързани?
Отделните klexkerei не са ли ви достатъчни? От опит знам, че с колегата ми Гордън обикновено върви чудесно
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Тема, но изключително вълнуваща
 
Top