• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Специфични банкови извлечения на Дойче банк или вътрешна информация

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Трябва ми пълна история на транзакциите и банково извлечение за последната година за две конкретни банкови сметки в Дойче банк, за които ще предоставя IBAN.

По-конкретно сделката ще се счита за сключена, ако получа следните документи за двата горепосочени IBAN:
- Пълна история на транзакциите (от създаването на сметката до днес)
- банково извлечение за последната година

Нуждая се от реалните транзакции, а не от подправено извлечение.

По желание: Ще платя допълнително, ако сте в състояние да ми предоставите всички сметки в Deutsche Bank (само IBAN), свързани със същите собственици на тези два IBAN.

За да потвърдя способността ви да получите достъп до банката, ще трябва да предоставите някаква информация, която съм в състояние да проверя:
- Първото име на собственика на двете банкови сметки (ако името не е предоставено, няма сделка).
- Мога да проверя някои минали транзакции, за да мога да потвърдя, че работата е извършена правилно. Ще ви кажа повече подробности, ако приемете работата.

Свържете се с мен с вашата цена, ако можете да го направите. Може да се използва Escrow.
 
Top