P2P чрез бензалдехид и МЕК

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Някой имал ли е успех с този метод, използвайки бензалдехид МЕК и натриев перборат?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
дали е по-бърз начин по-добре в голям мащаб на samw като използване мексико момчета
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Съжалявам, но това съобщение е безсмислено
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Намерих и този документ и той изглежда много обещаващ. Изглежда, че този маршрут е проверен от съдебни химици. Но никога не съм чувал за някакви резултати от реалния живот. Надявах се, че тази процедура може да помогне да станем независими от P2NP Fe/HCl или нитроетана като цяло.
Някой да е имал успех с това?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ето връзка към пълния текст на документа от част 1. Малко е досадно, тъй като всяка страница трябва да се отключи, като се изчака 10-секундното отброяване на рекламата или се регистрирате. Забелязах на смартфона си веднъж, че заключването на страниците случайно се появява между всяка страница. Така че смартфонът може да предостави начин за разглеждане, без да се чака по 10 секунди за всяка страница. Но имайте предвид, че има част 2

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
американският гопник е прикачил този документ. но лесен начин за достъп до научни статии е sci-hub.wf, повечето от вас би трябвало да знаят.
просто копирайте и поставете DOI номера на статията и pdf ще се отвори.
като тази връзка тук. https://sci-hub. wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Ако това работи както в статията, можете да очаквате около. 75 g P2P от 100 g бензалдехид.
МЕК е много евтин и мисля, че можете да дестилирате 6-10-кратния моларен излишък, който използвате след реакцията, и да го използвате отново в следващата партида. Всичко, освен бензалдехида, е без рецепта, което ми хареса най-много.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Някой забелязва ли, че на всяка от по-ранните стъпки криминалистите подхвърлят малко бензалдехид не само при първата реакция на кондензация, но и при други по-надолу в списъка? Всяко описание на тази реакция, което съм открил и не е от професионалисти, никога не включва бензалдехид в няколко стъпки, но и добивът е много по-нисък. Изглежда, че момчетата от криминалистиката са получили много по-добри добиви. Предполагам, че ако следвате докрай този документ, добивът ще бъде много по-добър, въпреки че ще изгорите малко бензалдехид.
 
Top