Опаковане на лекарства

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,
Има ли някой тук опит как да опаковаме наркотици (особено такива, които миришат много силно като канабис) без мирис?

Наистина ли добре познатият метод с вакуум е най-добрият метод или има други малко известни методи, които са по-добри?

Благодаря за отговора ;)
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Копирайте и поставете публикация в reddit:

Бъдете внимателни, това е много опасно и е важно да прецените шансовете. Това е всичко, което знам, надявам се да е полезно и не забравяйте да проверите два пъти. Не бих искал каквато и да е дезинформация да застраши сигурността на някой друг.

Използвайте пощенската служба на Съединените щати (USPS) вместо частна компания. Тъй като USPS е правителствена организация, за отварянето на пратката ви е необходима заповед за обиск - при частните компании не е така.

Използвайте ръкавици през цялото време и ги сменяйте с чисти при всеки слой вакуумно запечатване. Запечатайте пратката във вакуумен плик, който е херметически затворен. Това не е достатъчно, за да избегнете безопасно кучетата, които се занимават с наркотици, затова запечатайте това в торбичка за пуйки (специален вид торбичка с дезодориращи кристали). Направете още няколко слоя вакуумно опаковане отгоре, може би дори още една торба за пуйка, и изпратете според размера. Има различни идеи за това как всъщност да се изпращат, така че може да искате да разгледате това и да измислите нещо, което да работи за вас.

Основното обаче е вакуумното запечатване и използването на дезодориращи торбички, които действително улавят/неутрализират всякаква миризма. Помислете за задържане на миризмата, както и за теглото... просто се постарайте теглото на пакета и неговото съдържание да има смисъл.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/safe-packaging-of-the-stuff-for-post-delivery.197/
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Използвайте моторна грес и почиствайте повърхността, на която работите, и сменяйте ръкавиците всеки път .сложете 3 или 4 слоя .за неща, които наистина миришат, алуминиевите фолиа работят много добре .и вакуумирайте, ако е възможно
 
Top