Усещане за паника и сеир при субституирани катинони

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Първо, аз не злоупотребявам със стимуланти, това ще бъде за 2 вещества a-PiHP и NEP, това са моите времена и подробности за дозировката, всички те са в период от около 3 месеца

Нямам сериозни здравословни проблеми или диагностициран с нещо сериозно, но баща ми почина от диабет

лично приемам кратом със сироп за кашлица, съдържащ или ДДС, или хлофенираминов мелат, знам, че звучи странно да приемам кратом със сироп за кашлица, но така го консумира моята страна, с нормален плодов сироп ми причинява главоболие и гадене

Първи път a-PiHP 50 mg перорално усещам еуфория

2-ри път a-PiHP 50 mg oral усещам еуфория и след това при повторната доза получавам малко неприятно усещане, но много леко, което се влошава всеки път.

3-ти път NEP 50 перорално и 30 mg ректално само за първи път усетих еуфория и при повторно дозиране получих повече неприятно усещане, отколкото последния път

4-ти път, 5-ти път, 6-ти път всичко мина с две дози, но след 3-тия път изобщо няма еуфория само тези
Симптоми
тревожност
пристъпи на паника
усещане, че ще получа припадък
треперене
леко сърцебиене
леко гадене
стягане в гърдите (рядко)
Болезнено дясно рамо не е болез нено , а е като при живот с тежести и е болезнено и уморено
усещане за припадък и чувство, че се въртиш и припадаш като при кимване поради недостатъчно сън


независимо колко пъти опитвам, независимо от РОА, за мен няма еуфория щастливи чувства само тези симптоми

Знае ли някой нещо за това?

Трябва ли да опитам със заместващи амфетамини като 3-MMA? Ще се отърве ли от проблемите?

P.S. Аз съм лаик, а не химик или нещо, свързано с науката.
P.S.2 Всички те не са глупости и идват от много надежден продавач
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Поздрави. Посочените дози могат да се считат за високи, а в случая с НЕП - дори за тежки. Предвид употребата на Кратом е възможно да имате известна кръстосана поносимост, но не мисля, че тя достига такава степен, за която да е необходимо да приемате такива дози. Като се има предвид, че сте отбелязали, че не злоупотребявате със стимуланти. Опитайте се да намалите дозите и започнете например с 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Известно е, че допаминергичните стимуланти предизвикват тревожност, а пировалероните (mdpv, a-pihp, apvp и др.) - още повече. Честно казано, бих препоръчал да преминете към други стимуланти.
 
Top