Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, някой занимава ли се със синтез на пентедрони?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Само не забравяйте да вземете предвид увеличението на моларната маса с 29 по отношение на 2-бромопропиофенона (а не на 4'-метилирания)
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Спомням си, че вече съм виждал тук синтез на пентедрон, но не мога да го намеря🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Накратко: Фридел-Крафтс ацилиране на толуен или бензен с пентаноилхлорид под въздействието на безводен AlCl3, в резултат на което се получава арил n-пентил-1-он, който е бромиран на позиция 2 Тук имате няколко възможности, само внимавайте, че алфа-халогенираните кетони са известни лакриматори, и това се реагира с метиламин, за предпочитане в 2-метил-пиролидон, за да се получи вашата свободна основа, която се газира с хлороводород в неполярния разтворител, с който е била извлечена, за да се образува крайният суров твърд продукт, който за предпочитане се рекристализира преди употреба. Успех и бързина!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Много ви благодаря!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
не забравяйте, че това е просто излято от паметта ми и винаги трябва да следвате експериментирани с писания процедури само когато са ви ясни... в интерес на истината бромиран междинен продукт съм почти сигурен, че съм виждал тук в списъците, така че дори да получите вредното вещество, то вече е достатъчно чисто за вас (пречистването му е проблемно) и трябва да направите само последната синтетична стъпка и солта от него
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Да, вярно е, както казваш, че производството на лекарства не е толкова лесно, ако не знаеш какво правиш
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Съществувам, за да бъдат хората мотивирани в разбирането на молекулярните знания, преди да поемат подготвителни експерименти, които могат да представляват заплаха за тях и дори за другите... аз самият също направих много глупави грешки, но оцелях и се поучих от тях.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Знае ли някой как да се синтезира NEP (N-етилпентедрон) ?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Господине, можете да се обърнете към господин администратор,
 
Top