PH на bmk ??? Базис?

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте на всички:D
Искам да попитам какво трябва да е ph на Bmk след базификация...???? Дали това увеличава YELD??? Някои хора просто пропускат тази стъпка. Каква е разликата?? Аз използвам метода на леукарт уолах:( без ефектни елди:(
Високото ph на бмк би ли увеличило резултатите ми???
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 вече е сапунизиран казват, че вече е натриева сол и би трябвало да се тества много алкален във вода поради наличната остатъчна основа. Така че добавянето на каквато и да е основа като NaOH към него е пълна безсмислица.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Разбрах, че не съм уточнил какво бмк... бмк се синтезира от един от прекурсорите като апаан. Така че каква е разликата да се използва като направо в лейкартово-валуен или басифицира и след това лейкартово-валуен. Ако е необходим Basify, тогава какъв ph на Bmk трябва да бъде Basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Няма универсално валиден отговор за всички десетки различни варианти на "БМК". BMK, което преди беше друго име на фенилацетон, P2P, означава на новия китайски език просто "директен прекурсор на P2P". И има много възможности
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Добре :D нека опитаме по друг начин...
Подготвям си кетон от апаан... ph след тази стъпка е ниско. В ТОЗИ МОМЕНТ НЯКОИ ХИМИЦИ БАЗИФИЦИРАТ БМК, ЗА ДА ПОВИШАТ PH, А НЯКОИ ГО ИЗПОЛЗВАТ НАПРАВО.
[Ако погледнете онзи pdf, направен от полицията на Нидерландия за преобразуването на апаан, ще откриете, че това е споменато]
Въпросът ми беше какво влияние върху реакцията на Левкарт Уолах оказва ph на бмк??? Аз не съм базирал моята и преди да изхарча някаква каустик предпочитам да попитам струва ли си.
 
Top