Looking for a vendor Хапчета от фармацевтичен клас, Adderall, Ritalin, Concerta, Anavar, Winstrol.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Добър ден, момчета!
Това е нещо като тема за въпроси и търсене на продавач също.

Въпросът е лесен - как можем да се сдобием с всички хапчета, споменати в заглавието, на ниво качество от фармацевтичен клас? Тоест никакви домашно пресовани хапчета, нищо приготвено в нечие мазе/микровълнова фурна.

Търсим доставчици или методи, по които можем да си ги набавим сами офлайн (ходене и срещи с връзки, корумпирани лица, фалшиви рецепти или каквото и да е).
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
В момента в САЩ има голям недостиг на Adderall. Повечето аптеки дори не могат да изпълняват рецепти. Съмнявам се, че ще намерите много от всичко, освен пресован метамфетамин и др. Във всеки случай по отношение на Adderall.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
За пояснение:
Не търсим доставчици, които могат да доставят съставките за производството на тези лекарства.
Търсим хапчета в блистери, кутии.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Намираме се в ЕС, държавата няма особено значение.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Също така хората изглежда не разбират, че не търсим Ксанакс, Окси, Диазепам или каквото и да е друго, свързано с опиоиди/ноиди.

Ние желаем да придобием Adderall, Ritalin, Concerta, Anavar, Winstrol или всякакви лекарства, които действат подобно на тях.
Adderall, Ritalin и Concerta са лекарства за ADHD.
Anavar и Winstrol са орални анаболни стероиди.
 

snake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Търся също така да придобия анаболни стероиди, анавар или винстрол под формата на таблетки за перорално приложение (не суровини, предназначени за производството им, а само директни таблетки от фармацевтичен клас, готови за употреба). Моля, изпратете съобщение или отговорете с всякаква информация. Намира се в САЩ.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Наистина е лесно да приготвите свой собствен тест , decca или дори winny dbol като течен орален . можете да намерите сурови прахове на Alibaba .
 
Top