Question Фармация

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Знае ли някой за онлайн аптека, от която мога да получавам редовно лекарства? Като антибиотици и т.н.? Без лекарско предписание, разбира се
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Тези места се наричат ", комбинирани аптеки" и могат да продават определени лекарства с рецепта, комбинирани с други лекарства или инертни съставки. Така че това, което искам да кажа, е, че можете да погледнете какво може да продава една комбинирана аптека и това са нещата, които можете да купите по този начин. Също така можете да намерите тези фирми, като потърсите комбинирани аптеки
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Или поне така ми беше казано. Получих тези сини хапчета без рецепта. Може би ще направя серия от проби. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Благодаря на всички!! Значи можете да поръчате чрез тях, без да се сблъскате с проблем с рецептата? Ще бъдат ли направени хапчетата?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Да. но повечето аптеки са комбинирани аптеки. CVS например е комбинирана аптека. Можете да поръчате чрез тях без рецепта, като вместо това ще има въпросник за аспекти на вашето здраве. Не би трябвало да е необходимо да казвам, че ако кажете, че имате някое от нещата от въпросника, няма да можете да го получите.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не видях антибиотици в списъка, а те са регулирани повече от някои други лекарства поради бактериалната резистентност и прекомерната употреба. Видях обаче някои ценни лекарства
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Благодаря ви, сър!
 
Top