Физикални процеси

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Какво мислите за книгите thikal и phikal? Някой е използвал? За тези, които се интересуват, публикувам линк към pdf
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Благодаря ви, добри господине.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Това определено не са най-простите рецепти, но така или иначе трябва да се прочетат от всеки химик-психиатър.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Тези книги са класически. Имам и двете в меки корици, както и Total Synthesis I и II.
Да, всеки толкова бърза да свърши нещо, че търси рецепта, шаблон, пряк път, нарушение. Човек в крайна сметка ще бъде благословен от късмета, но никога не трябва да разчита на него, за да се справи, камо ли да удари възможност, която да промени живота му, и да вдигне крак в живота. Човек трябва да разбере, че полезният късмет е този, който можем да отгледаме, той се случва, когато подготовката и възможността се срещнат. Възможностите от всякакъв вид се въртят наоколо, но ако човек не е подготвен, няма да се възползва от тях, дори няма да ги разпознае и ще се оплаква, че късметът никога не поглежда към него.

Тази мисъл ми напомня за един цитат на Ейб Линкълн:

"Дайте ми шест часа, за да отсека едно дърво, и първите четири ще прекарам в точене на брадвата".

Както и да е, има ли все още живи пчели от стария кошер? Ето това е новото, а? Отне им много време, докато се оправят, но откакто кошерът изчезна във въздуха, никой друг сайт не се чувстваше като у дома си, обединяващ дискусии на добро ниво, прилично организиран, подкрепен от експерти, които носят актуална информация и се развиват.

BB, We salute you!
(под "ние" имам предвид тълпата, която е съгласна само. Не хората, които грешат)
 
Top