Преси и печати за хапчета

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, съвсем нов съм в този уебсайт и се надявам да получа някаква полезна помощ.

Искам да създам своя собствена организация за производство на таблетки XTC, но нямам представа откъде да започна. Трябва да се сдобия с прилична преса за хапчета, която да може да прави партиди от около 2-3 хил. хапчета наведнъж, печат (нямам представа откъде да ги взема) и папка за хапчета. Правих проучвания за пресоването и изглежда, че мога просто да използвам царевично нишесте и режещ агент като спид или бензокаин като допълнителен пълнител, за да запазя хапчетата твърди и да използвам по-малко MDMA (моля, моля, поправете ме, ако греша).
Ако някой може да ме насочи в правилната посока къде мога да получа преса за хапчета, подходяща за тази операция, без да бъде маркирана или проследена от компания, работеща с федералните власти, и къде да я поръчам. Също така печат за формата на хапчетата и свързващо вещество, за да останат хапчетата хапчета (очевидно).
Очаквам с нетърпение вашите отговори!
 

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Необходимо е да бъде изпратен и в Обединеното кралство!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ако не знаете откъде да започнете, твърде рано е да се говори за таблети.
Първо, трябва да произведете самото вещество. Проучете много теми, като напр:

Синтез на MDMA от пиперонилметилкетон (PMK) с формамид и LAH

Метод за пречистване на MDMA/екстази

Синтез на MDMA чрез Pt/H2 (в малък мащаб)

Пълен синтез на MDMA от масло от сасафрас


Ако сте в търсене на отговори на въпроси относно таблетирането, прочетете това:

Таблетиране

 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Бих ви препоръчал да си купите преса за хапчета (TDP5 и т.н.) от alibaba. Те го продават. Просто я изпратете на части, като 2-3 различни опаковки, несглобена и няма да има никакви подозрения. Китайските продавачи няма да ви създадат никакви проблеми.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Имате ли представа как се произвеждат двуцветни хапчета като това, което имаше холандците?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ако искате да придадете на таблетките различен цвят от всяка страна, можете просто да нанесете фармацевтична глазура върху таблетките: разтвор на шеллак в етилов алкохол с оцветител.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
някаква причина защо никой друг производител вече не произвежда същите хапчета за танци Q? изглежда, че те достигат по-високи цени
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Мисля, че това е маркетингов трик, за да се направи марката трудна за фалшифициране. Във всеки случай производството на двуцветни таблетки изисква повече ресурси, отколкото на едноцветни таблетки. Но това е напълно възможно. Когато го разчупихте, цветът на Q Dance вътре в него беше едноцветен или двуцветен?
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Някакво предложение за перфектните таблети ?
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3

В общи линии приличаха на 2 хапчета, залепени едно за друго
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Много време и усилия, това е всичко, което мога да кажа. Ще се натъкнете на МНОГО проблеми! Но всичко това е една добра крива на обучение. Ще трябва да коригирате пълнителите, свързващите вещества и разтичащите се агенти в процеса на работа. При моите огромна роля изиграха стайната температура и влажността. По-евтино е, ако сами си приготвите свързващо вещество с всички съставки. В противен случай мога да потвърдя и силно да гарантирам за firmapress . Можете да го купите от lfa. В него има всичко необходимо и всички разтичащи се вещества и втвърдители, от които ще се нуждаят вашите таблетки. Аз съм само нов тук, но да, това е нещо, за което имам доста информация. Чувствайте се свободни да ми пишете с удоволствие да помогна, където мога.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Калциев стеарат като течен агент (<3% от цялото количество). Микрокристална целулоза като свързващо вещество. За успеха най-важното е всички агенти (разтичащ се агент, свързващ агент, оцветител, основен продукт) да са под формата на едни и същи гранули или кристали с еднакъв размер. Тогава таблетките ще се щамповат лесно.
 
Top