Планирам да си набавя семена от кат (катинон и катин). Как бихте го отгледали?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Планирам да се сдобия със семена от кат в някакъв момент в бъдещето. Как бихте го отгледали? Имам СДВХ и ми е омръзнало да не мога да си набавям химикали за научни изследвания или лекарства от сивия сектор през половината от времето и дори да не мога да си набавям енергийна напитка Monster или кафе през цялото време. Никой не иска да ми даде работа, а на лекаря не му пука за моето СДВХ и казва да се придържам към кафето и тогава, когато кафето или Monster свършат, аз се превръщам в чудовище. Трябва да отглеждам Кат. Освен това никой не иска да ми даде работа и няма пари за книги, ако се върна в колежа. Определено имам нужда от Кат поне за лична употреба. Омръзна ми хората да не ми дават работа. Имам нужда от Khat! Може би ще мога да изкарвам пари от него, за да мога да си позволя учебници за колежа и хранителни добавки и фитнес и повече храна. И така, някой е имал късмет с отглеждането на кат?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Родното му растение е в нашата страна.
Влажност на въздуха.
Песъчлива почва.
Алкално ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Преди години имах един приятел в Кентъки, който имаше няколко растения. м той изобщо не се държеше така, сякаш това е висока поддръжка. За да се създаде голяма градина обаче, са необходими много време и воля, защото искате да откъсвате от нея всеки ден, но трябва да устоите
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
След като се установят, те растат много лесно, може да са трудни от семена, имах късмета да имам достъп до клон, така че никога не съм опитвала от семена.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Какво правите с него, след като порасне?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Кажете на момчетата от Йемен. Ако не сте оттам, по-добре е да помислите за синтетичния път.
 
Top