Question Моля, помогнете.. Прецаках се (амфетамин)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
И така, за контекста. Изсипах 550 мл от моето масло и 1100 мл от метанола в полиетиленова кофа. След като изсипах всичко там, добавих чист кофеин (около 400 г) и го сложих там също наведнъж. След това взех метличка и започнах да въртя съставките като луд. Знам, че всичко беше доста тайно (имам добра уредба у дома с магнитна чаша и т.н.). Но не и там)

След това изсипах сярна киселина 50% в нея (имам само Лука 100ml макс.) сложих всички im.there, защото нищо не се случи Ph падна от 10,40 до 9,8 и бях в празен на киселина..
Така че реших да сложа разтвора в бутилки и да го съхранявам в хладилника, докато не получа нова киселина (този път успях да получа 98%, все още има доставка)

Въпросът ми сега е. Толкова ли се прецаках, че трябва да го изхвърля, или е възможно да спася разтвора си само с още киселина, за да го понижа до 6,7-7 ph.

Възможно ли е кофеинът да забавя реакцията между киселината и основните съставки? Защото първия път го направих без кофеин и се получи доста добре (малка партида от 50 мл и получих 30 мл киселина).

Би било чудесно, ако някой може да обясни грешката ми.

Благодаря много, момчета !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Не процедирайте по този начин, първо вземете вашето масло и го разтворете 1:1 в метанол или ацетон и капнете сярна киселина, също разтворена в съотношение 1:5 в ацетон, капвайте капка по капка при постоянно разбъркване, докато се получи сулфат при ph5-6, след като това го филтрирайте и след това добавете кофеина по ваш избор. Ако е сух, можете да добавите метанол до получаване на подходяща консистенция.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro изглежда, че всеки има различна рецепта те казаха, че си Vetter да се сложи кофеинът преди киселината lol Въпросът ми е мога ли да се реагира моята партида или е прецакана. Идеята ми беше да си купя 98% сярна киселина и да се опитам да намаля ph.. Работи ли това?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
И много момчета злато ми, че ph трябва да бъде 6,8-7 До 5 Амфетаминът се разтваря те казаха
 
Top