Стръкове, сламки или семена, къде е гърнето със злато?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте на всички! Искам само да кажа колко страхотно ми се струва това място. Не съм достатъчно готин, за да бъда химик (освен ако готвенето не се брои, тъй като така си изкарвам хляба), но съм се спотайвал във форумите за лекарствена химия и в reddits с надеждата да попия малко от способността на някои от вас да правят магии, които наричате наука 😂. Нямам търпението да седна и да науча нещата, които са ми необходими, за да синтезирам нещо, което е далеч отвъд нивото на начинаещите, но все пак дебна, чета, опитвам се да разбера и се удивлявам. Наистина се радвам, че този сайт съществува и че го открих, защото само с количеството ppl като мен разбрах, че трябва да има повече места като това в интернет.

Въпросът ми: Миналата пролет събрах хартиена торбичка за хранителни стоки, пълна с макови шушулки, слама и семена в шушулките. Те не бяха оставени да изсъхнат, преди да ги събера, а вместо това ги изсуших след това и планирам да си направя чай, тъй като всичко, което прочетох за опиума на люспи, звучи разочароващо. Попаднах на някои неща в myctopia, общността на любителите на гъби, за възможен метод за получаване на рафиниран кафяв прах, за който се смята, че е морфинов сулфат, и ако някой се интересува, ще намеря и ще публикувам доклада им. Както и да е, когато събирах шушулките, много от тях имаха семена и затова чувалът ми със шушулки и слама също е пълен със семена. Ще запазя някои от тях, за да ги засадя отново, но ми стана интересно дали шушулките/сламата са по-добри за получаване на алкалоиди или семената. Почти съм сигурен, че съм чел, че единствената причина, поради която чаят от маково семе е фармакологично активен, е, че растителната маса от шушулките покрива външната страна на семената и е нещото, което всъщност прави магията - самите семена са неактивни. Бих искал да използвам всичко полезно, така че вероятно ще използвам всичко, но дали шушулките и сламката са на практика цялата енчилада? Благодаря!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Неизмитите семена и остатъците от вътрешността на шушулката ще бъдат най-мощните от вашите алкалоиди, следвани от позата. но не подценявайте стъблата!

Предпочитам да счукам шушулките поотделно, след което хвърлям сламката и шушулките в кухненски робот. В момента бих хвърлил около 15-20 (в зависимост от големината) в съд с гореща вода и 10% лимонов сок. Накрая хвърляте семената от блендера (установих, че са направо гнусни, ако ги пасирате).

Опитайте се да поддържате чая на границата на кипенето в продължение на 15-20 минути, след което изключете горелката и оставете да изстине.

От 15-20 шушулки ще се приготви чай за цялото семейство, но бъдете внимателни, особено ако сте наивници, тъй като това са лесно 4 умерени дози.

Намерете преследвач, който да работи за вас. Открих, че диетичната кола работи за мен. Никога не съм чувала някой да нарича вкуса приятен.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
След като попчето има хубава шушулка, просто го отрежете от стеблото и шушулката и го хвърлете в блендера с гореща вода и малко количество оцетна или лимонена киселина, която намирам за най-добра
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Смесвам всичко, след това приготвям "чая", като го варя в леко кисела вода, после филтрирам твърдите частици през парче плат, за да мога да изстискам всички стоки. След това изпарявам цялата вода и ми остава кафява кристална люспа. Казаха ми, че 3 грама е една доза lol! Аз изпих грам и половина и бях притиснат трудно и ме сърбеше. Сериозно е, че ефикасността може да варира в големи граници. Аз съм бивш потребител на хероин и моите макове ме слагат на задника всяка година. Пушех люспи с непредсказуеми резултати, така че миналата година просто ги сложих в капачки по половин грам на капачка, защото, боже мой, пиенето на маков чай е кошмарен сок.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Смесвам попчетата без семената.
Оставям ги да престоят през нощта в студена вода
След това слагам малко оцет в тенджерата и варя в продължение на 1-2 часа

След това смачквам всички шушулки в тенджерата и редуцирам течността, докато получа вещество, подобно на опиум
Можете да повторите това няколко пъти (3-4) и да получите повече опиум
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Разполагам с прекрасна книга, която обяснява подробно това, което се опитвате да направите, и препоръчвам тази книга на всеки, който иска да научи нещо, свързано с опиумния мак. Книгата се нарича "Опиум за масите" от Джим Хогшир. можете да я намерите в Амазон. Според мен "Опиум за масите" е задължително четиво. Тя е много информативна и се чете лесно. Успех!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Много проста екстракция на морфин с много евтини химикали без рецепта: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Семената трябва да се изхвърлят или да се запазят за засаждане, Стъблата имат малки количества алкалоиди, но в различно съотношение от шушулките и са по-малко желани,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Книгата на Хогшир я поставя на картата, но "Компот" (sp) е мястото, откъдето започва. Фармацевтичните компании до голяма степен използват същия процес. Ако шушулките са зрели и сухи, семената са инертни. Алкалоидите са в шушулките. Силата им може да варира и бъдете подозрителни към шушулките, за които не знаете историята. Шушулките с високо съдържание на тебаин (параморфин) са на пазара, откакто SKF унищожи някои семена, за да види какво може да открие, и ефектът върху генетиката беше мак с ниско съдържание на морфин и високо съдържание на тебаин. В Нова Зеландия ги отглеждат за голямата фармацевтична компания за производство на оксикодон, хидроморфон, наркотици и т.н., но без лаборатория те са доста безполезни. DEA и нейните другари с удоволствие биха разредили маковете с него, за да ги направят по-малко привлекателни, просто казвам. Ако имате добри шушулки, отрежете възела от основата и изсипете семената в цип. Счупете шушулките и ги сложете в кафемелачка. Обикновено 2 или 3 пълни мелнички са достатъчни. Изсипете в чаша, залейте ~ чаша гореща вода върху смляната шушулка, разбъркайте и оставете да престои. Ще получите 95% още при първото дръпване. Прецедете през мрежеста чаша. изстискайте от нея колкото се може повече вода и се насладете. В промишлен мащаб можете да добавите вар към течността и повечето от алкалоидите да се разбият. Излейте течния калциев морфинат и добавете амониев хлорид. Необработената свободна морфинова основа ще се утаи, но това е повече работа, отколкото изглежда.
 
Top