• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Измами със сметки - източване на пари

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Здравейте. в европа е често срещано явление нападателите да подлъгват хората да дадат данните си за вход в банкова сметка и след това да изтеглят пари от сметката им. Или други измами с парични преводи. По какви сметки превеждат пари? Никоя сметка не е анонимна. След подаване на сигнал в полицията скоро се установява номерът на сметката, по която са преведени парите, и след това банката блокира сметката. Как го правят измамниците? Знае ли някой тази верига на успеха на тези измами ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
За сметка на белия кон го направиха кеш и биткоймът. Или револут на базата на с фалшив документ. сметки от трети държави. Много възможности, тъй като не е повече от 10000 €
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за отговора, бихте ли уточнили повече ? Не се колебайте да ми изпратите съобщение, ако не искате да го направите тук. Тъй като пишете " много възможно ", бихте ли могли да навлезете в малко повече подробности ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Имате Google, така че гугълски. Аз също го намерих по този начин. Нямам никакъв опит с него и намирам за пресилено да се ограбват хората по този начин
 
Top