• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro От точка А до точка Б, без въпроси

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
Работя с логистика в столичния район на Рио де Жанейро, Бразилия, малки товари (до 1 кубичен метър). С изключение на човешки товари (живи или мъртви), мога да пренасям всичко, няма въпроси, само такива, свързани с необходимите грижи с материала. Пътуванията до други места могат да бъдат анализирани.
Има ли някой тук, който да се нуждае от подобна услуга?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ебати да, вашите думи всичко, което можете да купите в Бразилия, можете да им го доставите?

в такъв случай ми трябват 1000 литра месечно, изпратени до САЩ, можеш ли да се справиш с това според теб? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
АКО това действително беше така, щеше да е невероятно полезно, но пак си мисля, че вече е богат човек и не е необходимо да рекламира такива услуги, но пак си мисля, че съм Дебелак
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ами аз бях в пълен ход с всичките си печалби, инвестирани в повече продукт, когато спряха търговията с това, което ми трябваше, заради коз, така че се облажих от парите си. Но пък имам списък с клиенти, изграждан в продължение на 20 години. Защо казвате невероятно полезен.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
би бил прекрасно допълнение към всяка организация или отделен човек по този въпрос. Просто не съм свикнал да забелязвам еднорози на открито
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Добре де, не знам какъв звук издава еднорогът, но мога да ни изкарам много пари, ако имате това, което ми трябва. Как бихте искали да продължим?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Предполагам, че съм живял известно време в Гуия.
 
Top