Калиев перманганат (KMnO4) за синтез на 4MMC

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Тъй като 4-метилпропиофенонът не е лесно достъпен за мен, започнах да се ровя в него. Намерих стара статия за родио в Erowid, в която се използва KMnO4 за получаване на нещо, което просто наричат метатинони или MCAT. Ограничаващият фактор е използването на псевдофедрин.

Наистина бих искал да намеря източник на чист псевдофедрин.

Както и да е, тъй като калиевият перманганат е лесен за набавяне, исках да попитам дали някой има познания за този подход?

Благодаря
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Направих тази реакция веднъж или два пъти преди около 25 години , и съм почти сигурен, че я получих и от родий !!! Родият остарява ! Честно казано, вашият продукт може да се изгуби в огромното разреждане с вода, което трябва да има тази реакция, но тя работи и перманганатът се получава лесно . Намерих ефекта на Меткатинона много слаб , но отново най-вероятно не е реагирал напълно и все пак е пседео !!! Това е добра реакция за начинаещи, но успех в намирането на псевдофедрин.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Благодарение на това.

Мисля, че отговорихте на въпроса, който всъщност зададох.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 път е да го видите уау .
Направи си сам 4метиленпропиофенон
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Никой вече не иска да продава ефедрин или псеудоефедрин, дори китайците се страхуват. Ако някой се опита да ви продаде, това може да е измама. Просто пригответе или синтезирайте свой собствен от бензалдехид
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Никой доставчик в Китай не може да доставя ефедрин или псевдоефедрин, защото това е забранен продукт, а ако може да го доставя, трябва да е лъжец.
 
Top