Потенциал на ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Получих ADB-BUTINACA от един продавач, който каза: "Аз съм в България:


но мислех, че ефикасността на ADB-BUTINACA ще бъде активна в диапазона mg? Опитах го директно в грамове, няма никакъв ефект, дали съм се измамил или всъщност има друг CAS номер на ADB-BUTINACA със силна ефикасност?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Нейната стойност ЗАДЪЛЖИТЕЛНО не е в грамаж.
Мисля, че умираш, ако погълнеш един грам абд-б хехехе
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Добрият материал е добър. По-слабо от 5cl, но най-добрите неща. MG ще ви накара да се надрусате
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
току-що взех още един грам, нищо не се случи, предполагам, че китайският продавач сега продава само неща от нисък клас
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ами много продавачи, които продават некачествени неща след забраната
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... ще го направим наш собствен
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Да, по-добре е да направите свой собствен синтез, тогава ще знаете какво имате
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
точно

също така ще престанем да казваме "6cl е по-слаб / 4f abd е по-силен" и т.н. като тези лица, защото няма обективна "сила" или скала, всичко е субективен опит. качественото по дефиниция няма скала, само количественото е мащабируемо
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ами тбх някои ноиди са деф "по-слаби" от други. Всички те се държат малко по-различно по отношение на активността/афинитета на рецептора.

Тук има много интересен материал за синтетичните ноиди:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
отново как да го докажем ? няма обективна скала, това е чиста спекулация. синтезът е наука и науката може да докаже или опровергае нещата, субективният опит не може

както вече беше казано, един ноид е ефективен или не е. понякога пушиш JWH и след това тялото ти се нуждае от повече, за да се чувстваш по същия начин, така че преминаваш към ABD FUBINACA или нещо друго и си мислиш, че уау, чиста магия, това е най-добрият ноид, но не е така, това е привикване.

единствената обективна скала в науката за ефикасността на ноида е ефикасността EC50 върху самите CB рецептори. но тъй като освен ако си направите синтеза сами, имате предимно тебешир и примеси и боклукчийски химикали, не можете да имате правилен тест EC50
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Оу да, определено сте прави по този въпрос, информацията, базирана на опита, е много субективна.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
добре, съгласих се, че информацията, базирана на опита, е много субективна, а толерантността се изгражда много бързо, независимо дали е естествена или синтетична
Но получената стока е твърде ниска и мога да кажа, че няма никакъв ефект, аз не съм наркоман и не съм докосвал марихуана или други неща като години,
Никога не съм чувал за EC50 и направих няколко търсения, с удоволствие бих извършил теста, ако този продавач може да ме посъветва как, но оглеждайки се наоколо, със сигурност никой не е "изял" грама в ADB-BUTINACA, както направих аз, само за да тествам ефикасността
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Много се радвам на факта, че съвсем скоро тук ще започне да функционира пазар на синтетични канабиноиди. Все още се чудя защо това не се е случило, въпреки че тук има толкова много експерти. И още нещо, моля, представяйте само доверени продавачи, защото ние се доверяваме на този форум и той се съобразява с мен, че няма легитимни китайски продавачи в тези дни
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Напълно съм съгласен... китайският пазар се е сринал до дъното, измамили са ме за хиляди... те просто не могат да го правят както преди..
Мисля, че трябва да имаме списък със сертифицирани доставчици тук. това е правилно, количеството експерти в този форум е лудо...

Можем ли да го направим??
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
някои от доставчиците от Китай все още подозират, че са валидни, в момента все още ги валидирам, всяка актуализация ще бъде в моята група в Малайзия
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Уведомете ме, братко... търся легитимен доставчик с потенциални поръчки на едро. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Здравейте , моят ADB Жълт си фойерверк ! Ние създаваме от ourselfs директно от Китай Основните суровини , но за успех трябва някои знания разбира се за съвети и трикове можете да ме попитате , аз съм тук, за да допринесе за този форум от сега нататък , за всяка проба или дори поръчка можете също да се свържете с мен !

Благодаря предварително @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Добър вечер, братко! ADB Нейният цар! 5CL неговият идва отзад ! ADB Удря те като луд с ниски дози , ще заспиш веднага! 5CL е за луда еуфория , ако смесите и двете, ще преминете на друго ниво! Мога да ви изпратя тест, за да разберете какво имам предвид!

Благодаря предварително @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL е по-силен от adbb мисля, че като с 30% .
Такъв е опитът ми с adbb и 5cl преди забраната и сега с комплектите.
Получавате по-добра стойност, като правите 5CL от комплект.
 
Top