Прахово съдържание на CWE ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Извинявам се предварително, защото може би въпросът ми вече е бил зададен тук, но не мога да намеря нищо.

Исках да знам дали след като направя CWE на лекарство, съдържащо само парацетамол и кодеин (500mg/30mg), мога да го получа под формата на прах?

Натроших 10 таблетки, така че имах 5 г парацетамол и 300 мг кодеин фосфат, така че след това ги сложих във вода, след това ги сложих в хладилника и филтрирах всичко и получих обратно много чиста вода, така че е перфектно проблемът е, че вкусът е просто невъзможен никой не може да го консумира Опитах се да го смеся с десетки сиропи и Фанта, но не се получава, така че бих искал да го намаля на прах и да го поставя в празни капсули и да ги поглъщам.

И така, взех един тиган и вместо да сложа течността си да се изпари и да рискувам да унищожа Кодеина заради топлината, напълних тигана с вода и загрех тази вода, а отгоре плаваше една купа (не знам от какъв материал е, но се нагрява, така че се провежда добре), след което отнема много дълго време, защото изпарението не е в контакт със слабата топлина това е водна баня на слаба топлина, но работи след няколко часа в купата вече няма течност, но отстрани на купата има бели следи, така че с бръснарско ножче възстановявам тези следи и имам бял прах, който малко прилича на кокаин...

Вкусът е отвратителен, но въпросът ми е : Това наистина ли е прах от кодеин фосфат или е друг продукт?

Не знам какво съм върнал, може би парата е била кодеинът, но я изпарих и получих бял прах (около 250 мг).

Това ли е правилният метод или какъв е правилният метод за намаляване на течния кодеин до прах ?

Благодаря много ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте. Мисля, че да. Ако имате съмнения, проверете продукта чрез реактива на Манделин или чрез процедура за определяне на точката на топене.
Свободната база на кодеина има 250 градуса температура на кипене, не мисля така.

Освен това можете да научите тази тема и да проверите работата си.
 
Last edited:
Top